SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Linx.bg - българска система за link building услуги

За: Linx.bg - българска система за link building услуги

За: Linx.bg - българска система за link building услуги

Пропуснал съм да спомена, че кода е валиден до 11 Юли включително. И един жокер, можете сега да си пуснете поръчката с кода, а да я платите 14 дена по-късно.
 
Здравейте,

Имам една поръчка направена в linx.bg преди около месец и половина. Направих опит да се свържа със съпорта, като три пъти пращах съобщения през системата, но не получих никакъв отговор. Надявам се услугите в сайта да са все още актуални Когато правих поръчката пишеше време за изпълнение - 10 работни дни, не съм задавал допълнително отложено изпращане. Кога мога да очаквам поръчката да бъде изпълнена и ще получа ли отчет с линкове? Благодаря!
 
  • 100+ Социални мрежи и сайтове за обяви : 7.70 - 11.00
  • 100+ Директории и сайтове за обяви : 8.40 - 12.00
  • 150+ Социални мрежи, директории, сайтове за обяви : 10.50 - 15.00
Колеги, отзиви за тези 3 услуги?
 
Преди година писах десетки имейли до Linx.bg с молба да ми изпълнят поръчка, нямаше никакъв отговор, а на сайта няма телефон за контакти. Така че отдавна съм се отказал от тях.
 
Ясно, е аз като правих поръчката всичко работеше, платих си и оттам нататък нищо...
 
Имам доста поръчки с Linx и до скоро всичко беше наред и бях доволен от услугите им. Но последната ми поръчка беше забавена доста, като всички опити да се свържа с екипа бяха неуспешни. Изчаках две седмици и отворих пейпал диспут, а след още десет дни започнаха изпълнението на поръчката. Така че, пускайте диспут, и ако изпълнят - изпълнят. Ако не, ще си върнете парите.
 
Инфото за бляктроникс не ви е най-пълното, актуално и разширеното, дори и страничната референция ( линка с описание на "техниката" ) е строшен - а иначе ресурса е читав, по начало...много време още преди Reuters Interactive времената, които и те са история де; но по-същественото значение е, че ако все още ама наистина "поставяте" линкове, сте с няколко интернет епохи назад...

Не, не дразня заради "спорта", всъщност много ми е тъжно на сърцето и душата защо у нас се практикуват такива неща все втренчено-вперени някъде назад във времепространствата на иначе хипер динамичната интернетска реалност. В смелите и красивите си мечти бих искал да не е така !

Истинският линг билдинг нема нищо общо с напиняне, just sayin'; have a nice day bitchez :D
 
Какво се случва с линкс.бг?
На 29 юли си поръчах пакет линкове, които платих с банков превод и от тогава до ден днешен поръчката си стои със статус "в процес на обработка" писах им но не отговарят.
Моля ако някой има връзка с тях или разполага с контакти да ми пише.
Предварително благодаря!
 

Горе