SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Уеб Програмист предлага услугите си

Stefany

New member
Привет,

Казвам се Стефани и съм компютърен програмист. Занимавам се изработката на сайтове и уеб приложения.
Зная HTML5, CSS3, JavaScript, PHP, Perl 5, XML, Ajax, SOAP, REST, MySQL, SQLite, MariaDB, MSSQl и много други уеб технологии.
Също така се занимавам и responsive design.


Можете да разгледате портфолиото ми на личния ми сайт - www.dyulgerova.info
Създавала съм форуми, социални мрежи, електронни магазини, сайтове за вестници и много други.

Skype - age_of_empires3
Email: stefany.dyulgerova@gmail.com

Благодаря Ви!
 
Последно редактирано:
Здравейте!

Бих искал да споделя опита си от работата с „уеб програмиста“ Стефани.

През септември 2015 год. се свързах с нея чрез сайт за фриланс програмисти, предоставящи услугите си. Имах нужда от човек за работа по малка задача по обновяване на PHP код в съществуващ сайт.

Тя поиска да получи парите си 50% преварително и 50% при одобряване на пример, показващ резултата от работата й. Съгласих се с условията й, тя работи 2 седмици и накрая ми предостави примери от нейната работа, които не отговаряха на заданието, като се опита да ме убеди, че и това ще свърши работа. След като отказах да приема половинчато свършената работа, тя отвърна че няма как да продължи повече да работи по задачата, тъй като „постоянно се сменят изискванията“.

След този момент опитах да осъществя в контакт с нея по телефона, но тя ми затвори като разбра, че аз я търся. Не отговори на нито един смс или имейл, в които я приканвах да се разберем като професионалисти.

Не мисля, че е необходимо да казвам, че отказа да върне дори и част от предплатената й сума. Независимо че не свърши абсолютно никаква полезна работа по проекта, а се отказа след като видя, че няма познанията да се справи със задачата.

Така че внимавайте със Стефани – един слаб програмист без елементарен професионализъм.

Благодаря!
Драго

keranov@gbg.bg
https://bg.linkedin.com/in/dragomirkeranov
 
Обече стабилно върви рекламата и във всички форуми :) Много ме кефи как пуска реклама и няма никакъв фийдбек, не само във този форум.
А аз винаги се надявам на някакъв прогрес и винаги цъкам на портфолиото (макар и все повече да ми прилича на индиец със google translate), и като видя нещо от сорта на
Сайт за качване на снимки. Аз създадох категорията GIF, административния панел и увеличих сигорноста на сайта.
и си се смея сам на себе си :D
 

Горе