SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Предлагам писане и пренаписване на статии, както и превод от английски език

ani_valentinova

New member
Здравейте, реших и аз да предложа услугите си тук. От скоро (около година) се занимавам с писане и пренаписване на статии на български език. Предлагам също и превод от английски на български.
Цените са следните:
1. Писане на статия – 1.50 лева на 100 думи;
2. Пренаписване на статия – 1 лев на 100 думи;
3. Превод от английски на български – 2 лева на 100 думи.
Ако намеря хора, с които да работим заедно продължително време по много задачи, разбира се, възможно е и да коментираме цените.
Гарантирам бързо изпълнение на поръчките и уникалност на написаните текстове.
Ако някой има интерес да ползва услугите ми, може да се свърже с мен тук, на имейл ani_valentinova@abv.bg или скайп: ani_valentinova88
За всеки желаещ съм готова да напиша безплатна пробна статия по зададена от него тема, за да прецени дали го устройва работата ми.
 
Получих статията от колежката. Бързо изпълнение както бе обещано. Добър стил на писане, добре поднесена информация, без правописни грешки, 100% уникалност според Адвего. Ако имате нужда от качествени статии за ваш проект препоръчвам!!! Обща оценка за свършената работа - 6
 
Изключително качествено написана статия, с много висока уникалност. Бързо и коректно изпълнена, с желание за работа. Горещо препоръчваме и вероятно ще се възползваме от услугите, защото качеството наистина е много добро. Нашата оценка е по-голяма от 6. Благодарим :)
 
Предпразнични ниски цени при поръчка на пакет от 10 статии на български език:
10 статии от по 300 думи - 20 лева
10 статии от по 400 думи - 30 лева
10 статии от по 500 думи - 40 лева
10 статии от по 600 думи - 50 лева
 
Здравей Ани,
Имам нужда от човек като теб, тематиката на която са ми нужни статии е здравословно хранене и здравословни храни като цяло. Става дума за дългосрочен ангажимент, като всеки ден ще се пуска по една статия. Определяме заглавието и темата на 10 статии напред, снимковия материал е от мен и така на всеки 10 дена си правим онлайн среща и определяме селдващите 10 и така. Кажи ако си свободна за такава задача
 

Горе