SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Пиша авторски статии на български език, превеждам текстове в комбинацията PL>BG

PishaStatii

New member
Писане на авторски статии на български език

Привет на всички потребители!
Пиша авторски статии на български език. Превеждам текстове от полски на български език.
Гарантирам уникалност на съдържанието на статиите (винаги над 90%, проверка през Advego Plagiatus) и изпълнение в уговорените срокове.
Най-добра съм в темите за: храни, здравословно хранене, кулинария, туризъм, диети, женски теми, козметика, красота, но пиша и на всякакви други теми.
Пиша статии на разумни цени и се отнасям с внимание към всяка поръчка. Пиша не само, заради заплащането, но и заради удоволствието, което ми доставя създаването на текстове.
Държа на лоялно и коректно отношение, както и клиента да остане винаги доволен. С невъзпитани клиенти и такива, които не спазват добрия тон - не водя кореспонденция и не пиша статии.
Имам завършено висше образование с магистърска степен по специалност Туризъм.
Разполагам с достатъчно време за писане и възможност за поемане на дългосрочни ангажименти.
Готовите статии изпращам на посочен от Вас имейл, след извършено плащане. За тези, които искат да се запознаят по-подробно със съдържанието, мога да предоставя части от статията, респ. статиите, за да са наясно за какво си дават парите.
На първите петима, които се интересуват от офертата ми, предлагам написване на авторска статия на български език с уникалност над 90% (проверка чрез Advego Plagatius) на тема по техен избор в рамките на 450 думи, за да преценят дали услугата, която предлагам ги удовлетворява по отношение на качество.
От мен очаквайте:
  • приятелско отношение;
  • коректност и лоялност;
  • спазване на уговорени срокове, бързина;
  • висока езикова култура и разнообразни интереси;
  • оригинално и креативно мислене;
  • професионализъм
Цени:
- създаване на авторски статии – 1,20 лв./100 думи
- при по-големи поръчки - заплащане 50% от цялата сума предварително. (Специално тук искам да подчертая, че както аз държа на коректността, така бих желала и всички други да са точни с мен).

Искам да вмъкна и да фиксирам, че цената за 100 думи е изключително ниска за този труд, тъй като повечето ''копирайтъри" са наложили такава, затова, се съобразявам с пазара на предлагането!
Методи на плащане:
- ЕКОНТ;
- банков превод
Начини да се свържете с мен:
- ЛС;
 
Последно редактирано:

Горе