SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся работа в сферата на творческото писане - статии, тектове, редакции.

Студентка в сферата на Маркетинга. Търся работа в сферата на творческото писане - статии, набиране на текстове, редакции и други. Владея добре английски и руски език - средно ниво. Мога да пиша статии, художествена литература и други. Владея добре и компютри. Мога да правя уеб дизайн на сайтове, флаери, брошури и други. Имам и добри умения в писането на литературни есета, съчинения, курсови проекти за студенти и други. Занимавам се с литературно творческо писане още от дете, участвала съм в конкурси, пиша поезия, имам своя електронна стихосбирка, поддържам и свои групи за творци в социалните мрежи. Занимавам се и с любителска фотография и рисуване. В момента съм студентка и уча Маркетинг, бих се радвала да превърна своите хобита в професионално занимание.
 
дейзи_сън@abv.bg първите букви на английски но по добре пишете лично съобщение в сайта защото явно системата не позволява да си дам имейла
 

Горе