SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Копирайтър и копирайтинг услуги

Mimi Doncheva

New member
Здравейте,

И преди съм пускала подобна тема, но тя не е активна. Както става ясно от заглавието, предлагам копирайтинг услуги, а именно:
[FONT=&quot] 1. Писане на текстове на различна тематика
2. Превеждане от английски език
3. Превеждане от руски език
4. Пренаписване
5. Редактиране

Портфолио и цени: http://www.avtorka.com/. Предлагам отстъпка при по-голям брой статии. За конкретна оферта - на ЛС или в коментарите.

Колкото до мен, студентка съм по Славянска филология и подхождам с любов към работата си :) Ако искате бърза комуникация, мога да ви дам и телефон :)
clear.png


Приемам плащане по Еконт, банков път. Започвам работа при предварително заплатена част или цялата сума.

Можете да се свържете с мен и на имейл: mimi.p.doncheva@abv.bg.
[/FONT]
 
Здравейте, имам нужда от статий за следните сайтове в блоговете им ще са с автомобилна тематика както за пътна помощ, автодиагностика, ремонтни дейности така и статий за автомобили и тяхната спецификация сайтовете са:
 
Здравейте,

Пишете на посочения имейл за по-лесна и бърза комуникация :)

Поздрави
 
Здравейте!

Не съм посещавала форума от дълго време, но сега отново съм на линия :)

Споделям с Вас и статия от блога към сайта си :)

На сайта можете да намерите портфолио и цени :)

Свободна съм за поръчки и ще се радвам да си сътрудничим :)

Хубав и успешен ден! :)
 
Здравейте,

Лятото е сезонът на почивките и разбира се август месец е отпускарски месец, но въпреки това аз съм тук и Ви очаквам! :)

Хубаво и незабравимо лято!
 

Горе