Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мотивирай се!

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Мотивирай се!

Здравейте.

Предлагам в тази тема всеки да публикува разни неща, които действат мотивиращо. Било то песни, видео клипчета, филми, книги и т.н.

За начало ето малко мотивация от Йода : Yoda and Luke on Dagobah - YouTube
    Също тази песен има доста мотивиращ текст и е добра като цяло: Livin Joy - Don't Stop Movin'
    Ето само част от текста:
    You can do anything that you want to do

With your mind body and soul

Do it, prove it to yourself and say

I want (I want)

I will (I will)

I can do anything
    Този клип също е много мотивиращ (и друг път съм го пускал): Day 29 - The Power of Focus with Tom Wood - YouTube
    И на скоро гледах Тайната за втори път и ми подейства супер мотивиращо. Гледайте я.

И винаги помнете, всеки (да и ти!) може всичко (да и това!). Без лимит!

За сега толкова от мен .

Поздрави.
    Последна редакция от scoobydoo; 10-01-2012, 09:00 PM.

Re: Мотивирай се!

Видео споделяне / VBOX7 - Ето това за мене е надъхвация яко. Всеки път яко се кефя като го гледам.

Коментар

За: Мотивирай се!

I'll be bAck - YouTube

И безпорната сцена Terminator 3: Rise of the Machines Desert Star Club Intro Scene HD - YouTube )

Коментар

Всичко бледнее пред това:

http://vbox7.com/play:9002d2db

Коментар

@Ma57eR
          Добро е. Мислех че говори на военни .

@Syncro
          Да, това съм го гледал, но го нямах запазено. Супер е.

@Federal
          Без коментар :P

Коментар

Надявам се нямате нищо против да пускам това-онова чат-пат в тази тема. То за това я направих де .
            Ето едно такова нещо:
            Един забавен и относително позитивен човек на име Day9 говори за позитивното мислене: http://www.youtube.com/watch?v=iCqwwTfXr1Q (английски език)

Коментар

Re: За: Мотивирай се!

Това също яко мотивира Jwak.Net - клатене на яко дупе

Коментар

Не знам дали си имал предвид и снимки но от известно време съм с този wallpaper на Убунтутутутутуту и доста ме радва и надъхва -=> скиф

Коментар

@woodmonster
                  Хах. Оскверняваш тука духовното настроение на темата с това масивно дупе .

@shredder
                  Хе хе, доста думи. Мислех, че не се повтарят, но за съжаление се повтарят. Странното е, че уж са само позитивни думи, а там е и думата shy, което не ми изглежда позитивно. Единствено тя ми изглежда негативна.

Коментар

@scoobydoo както се споменава в Българският фолклор - ти за 1 дума проблем ли ще правиш? ))))

Мене стабилно ме радва wallpaper-a ако намеря нещо по-добро ще го постна

Коментар

Войниците на командир Шанг Ю били близо до брега в своите кораби и смятали на сутринта да нападнат земите на Чин династията. През нощта се събудили ужасени гледайки как всичките им кораби са запалени и горят бурно. Бързо се приготвили за битка слизайки на брега. Объркани след малко разбрали, че всъщност корабите са запалени от техния командир Шанг Ю. Той ги събрал и им обяснил, че единствения начин да се върнат у дома е по суша, завладявайки земите, които ще нападат. Шанг Ю елиминирал техните възможности, оставяйки им само една! Победа. Те се впуснали яростно в битка и фокусирани върху единствената си възможност, сграбчвайки я със все сила, победили в 9 последователни сражения!
                      Извод: Елиминирайте своите възможности. Затворете част от вратите пред вас. Фокусирайте се ако искате да успеете.
                      Поздрави.

Коментар

DARE - YouTube

Коментар

Първоначално публикувано от johnny View Post
                          Супер . Интересното е, че на края с вълка се вижда, че това, от което се страхуваш, реално не съществува в реалния свят, а е само в мислите ти.
                          Последна редакция от scoobydoo; 24-01-2012, 07:17 PM.

Коментар

Свобода, безгрижие, слънце, скорост...

Тая сутрин (преди малко го открих. Не е точно в досегашния стил мотивации, но някак си ми освобождава ума като го гледам и ми започна деня хубаво с това.

www.youtube.com/watch?v=3wR50uITrnE

Edit: Как ембедвате видеото, нещо не се ембедна?

Коментар

И то може да подейства мотивиращо . Един вид успех се вижда във видеото, а всеки успех мотивира според мен.

Коментар

Изчакайте...
                              X