SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google chrome проблем с RSS

styler

New member
Днес забелязах, че през google chrome RSS/atom емисиите ги изкарва като код с грешка. С последната версия съм, не знам дали проблема е в моя телевизор, но от никой сайт не ми изкарва емисия като хората. През други браузъри ми ги изкарва нормално
 
Re: Google chrome проблем с RSS

Абе много странности напоследък с RSS. Изчезнаха Google Alerts RSS, Yahoo Pipes спряха RSS alerts, Opera махна RSS reader-a ...

Но поне още твоя проблем го нямам :)
 
Re: Google chrome проблем с RSS

Днес забелязах, че през google chrome RSS/atom емисиите ги изкарва като код с грешка. С последната версия съм, не знам дали проблема е в моя телевизор, но от никой сайт не ми изкарва емисия като хората. През други браузъри ми ги изкарва нормално

Той Chrome отдавна не показва графично RSS-ите, а си ги третира като стандартен XML. Има там разни разширения, които ги украсяват, вероятно проблемът е в тях.
 

Горе