SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Софтуер за менажиране на домейни

w1ck3dgam3

New member
Здравейте колеги,

Търся софтуер или уеб инструмент в който може да се съхраняват домейни и прилежащата информация към тях - дата на регистрация, дата на изтичане, регистратор, нейм сървъри.

Особено важно ми е да мога да сортирам домейните по дата на изтичане.

За сега съм се спрял на Domainer, платен е, струва 25 евро и като че ли се справя добре със задачите за които е пригоден, съдейки по trial версията му.

Споделете вие кои инструменти ползвате за целта.
 
За: Софтуер за менажиране на домейни

За: Софтуер за менажиране на домейни

Не ползвам такъв, но този ми се струва обещаващ
screen.jpg

http://www.domainpunch.com/domain-punch-pro/download.php
 
За: Софтуер за менажиране на домейни

За: Софтуер за менажиране на домейни

В момента довършвам един такъв сайт, идеята е да може да си добавиш домейните и да си ги следиш всички на едно място.
Колкото до сортирането е задължително.
За момента за всеки домейн се показва информация като :
Домейна
Кога изтича
Кога е регнат
Регистратор
PR
DNS + whois
Могат да се сортират според всеки един критерии.
Няма да се налага и да се регистрираш, ще се влиза чрез фейсбуйк (всеки уеб мастър има минимум по един профил)
Пиша тук ако имаш идея или съм пропуснал нещо важно да го споделиш и в най-скоро време да пусна сайта.
Обмислям да може да се импортват бази с домейни от .csv или .xml
Здравейте колеги,

Търся софтуер или уеб инструмент в който може да се съхраняват домейни и прилежащата информация към тях - дата на регистрация, дата на изтичане, регистратор, нейм сървъри.

Особено важно ми е да мога да сортирам домейните по дата на изтичане.

За сега съм се спрял на Domainer, платен е, струва 25 евро и като че ли се справя добре със задачите за които е пригоден, съдейки по trial версията му.

Споделете вие кои инструменти ползвате за целта.
 
За: Софтуер за менажиране на домейни

За: Софтуер за менажиране на домейни

25 евро за това?!? Че аз за какво се потя без пари при толкова много будали?

И аз това се чудя... но софта има trial версия и може да се ползва без проблемно.
 
Re: Софтуер за менажиране на домейни

Някой има ли идея откъде XSEOchecker взема LiTodayUniqs и т.н., т.е. информацията за посещенията?
Иначе програмката изглежда добре.

10х @ flasher, явно скоро съм ти давал реп и сега не ми дава нов
 
За: Софтуер за менажиране на домейни

За: Софтуер за менажиране на домейни

Trial версията на Domainer дава само до 3 домейна, иначе си работи перфектно.

Този руския парси много неща на веднъж, но понякога не показва датата на регистрация и изтичане на домейна :) а на мен точно това ми трябва и искам да разчитам на него.
 

Горе