SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Adsense и показване на най-ефективните канали

primecode

New member
Здравейте,
от няколко дни (може би седмица) забелязвам, че в google adsense ми показва отчетите на първа страница по-различно, а именно че връзката "най-ефективните канали" ми показва каналите на които има кликове, а не всички канали по които има импресии както беше до сега. Има ли и при вас такива промени или да се спасявам самостоятелно?
 
Re: Adsense и показване на най-ефективните канали

Е така е, сега ти почват мъките. Разшетай се из форумите аме не само българските. Има доста мнение споделени сот хора с опит дори над 10 -12 години....аз съм новобранка...
 
  • Like
Реакции: ivor
Re: Adsense и показване на най-ефективните канали

Изобщо не смятам, че ми започват мъките защото дори нямам намерение да продължавам да работя с Гугъл. Не само Adsense услугата им. Просто исках да знам дали това с каналите е само при мен.
 
Re: Adsense и показване на най-ефективните канали

Нещо не мога да разбера..
1. За какво спасяване става дума бе хора?
2. Какви мъки?
3. 10-12 години опит с какво?
 
Re: Adsense и показване на най-ефективните канали

Че то тва винаги е било така. :)
 
Re: Adsense и показване на най-ефективните канали

не показва всички канали, а само най - важните т.е. тези с най - голям приход.
Има ограничение в бройката, не съм ги броил, но не са всички
Всички канали ги търси на разширени отчети
 
Re: Adsense и показване на най-ефективните канали

не показва всички канали, а само най - важните т.е. тези с най - голям приход.
Има ограничение в бройката, не съм ги броил, но не са всички
Всички канали ги търси на разширени отчети
Да, това и правя но не ми е толкова удобно.

Нещо не мога да разбера..
1. За какво спасяване става дума бе хора?
2. Какви мъки?
3. 10-12 години опит с какво?
Как за какво, има толкова много да се каже по темата ... даже е трудно да се сетя от къде да започвам. Ето тук едно интересно четиво. А относно статистиките и рекламите им ... доста е зле, погрешни пресмятания мноого. Дори и тромавия аналитикс вече не ползвам. Написах си собствен и съм много по-доволен. Забелязвам че и голяма част от потребителите минават на Piwik който мисля, че никак не е лош.

И все пак. Само при мен ли се получава това с каналите? Явно при вас са си наред ....
А понеже не помня имена и имейли :D ... някой знае ли кой беше имейла на българския съппорт на гугъл? Отдавна не съм им писал, но мисле че май бе google.bulgaria@google.com но може и да греша.
 
Re: Adsense и показване на най-ефективните канали

При мен в момента, за днес, на най-ефективни ми показва 23 канала и дори един от тях няма кликове и приходи, а само импресии. Когато съм в режим данни за месеца, показваните канали в "най-ефективни" са 25 бр. другите си ги виждам от "виж всички..." Нямам спомен дали винаги е било така, а и дори да е било по друг начин и скоро да е настъпила някаква промяна, не разбирам защо трябва да се притеснявам от това.

А относно регистрацията по ДДС, това си е отделна тема, доста обширно засегната във форума.
 
Последно редактирано:

Горе