SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Къде да създам моя онлайн магазин.

Hetorit

New member
Здравейте от мен. Може ли някой да ми даде съвет къде мога да създам онлайн магазин. Някаква платформа или сайт който мога да използвам. Някой ако има опит с това, моля да сподели мнение :)
 
Ако има платформа или сайт чрез който да го създам. След това може и сам да си го поддържам и да си качвам офертите.
 
За хора, които не са много на Ти с ИТ, бих препоръчал да използват Shopify. По принцип не е много сложно да се инсталира, но все пак е хубаво да се обърнете към специалист поне за инсталацията. Оттам нататък поддръжката на сайта е изключително лесна и опростена.
 
На скоро разглеждах този сайт http://www.sales.care/bg/online-store тука създаването е безплатно. Освен това имаш собствен админ панел с който да управляваш офертите си, собствен домейн, не даваш пари за хостинг, имаш бекъп на файловете. Какво повече ти трябва за без пари. Сайт е сравнително нов и малко хора го знаят. Лично на мен много ми допада. Какво мислят колегите ?
 
Да може и да си прав, но за момента няма как да отделя толкова пари, при положение че не знам дали ще потръгнат нещата.
 
На скоро разглеждах този сайт http://www.sales.care/bg/online-store тука създаването е безплатно. Освен това имаш собствен админ панел с който да управляваш офертите си, собствен домейн, не даваш пари за хостинг, имаш бекъп на файловете. Какво повече ти трябва за без пари. Сайт е сравнително нов и малко хора го знаят. Лично на мен много ми допада. Какво мислят колегите ?
В крайна сметка как печелят в Бг безплатен обяд няма?
 
Ние печелим едиствено минимален % от Вашите реализирани продажби (който се определя в зависимост от бранша, броя оферти и продължителността на нашите партньорски отношения) в системата на Sales.Care. Като в средата на всеки месец ние изчисляваме каква е дължимата комисионна спрямо Вашия оборот, направен от предходния месец.
 
В крайна сметка как печелят в Бг безплатен обяд няма?
Явно не си погледнал линка който пратих. Колегата вече ти е споделил каква е идеята на сайта. Плащаш само тогава когато имаш реализирана продажба, всичко друго е без пари.
 
Преди да започнеш помисли какво точно искаш да правиш и тогава си задаи въпроса. Ако са само оферти както казваш то тогава има доста сайтове. Ако наистина имаш продукти и искаш онлайн магазин то тогава може да използваш една от най-популярните и опростени платформи като OpenCart. За 200-300 лева ще може да си закупуш някои темплеит или да си харесаш безплатен и някои ще ти го интергира. Повечето хостинг фирми го имат враден за лесно инсталиране с някакъв Wizard. Въпроса пак опира какво точно искаш да направиш и колко пари си готов да вложиш.
 
Като за начало не искам да давам много пари, даже ако намеря някой безплатна платформа мога да опитам с нея и след това да инвестирам в реклама ако има проблясък. И определено искам онл
 
Ще разгледам по-подробно в OpenCart, а какво мислите за sales.care. Четох им условията и ми изглеждат приемливи, но не мога да взема решение,
 
Най-лесното е да инсталираш и двете платформи и да тестваш. Човек се учи докато е жив и няма как да разбереш на теб дали ти харесва без да си го изпробвал.

П.С. Изключение правят наркотиците и другите упойващи вещества :)
 

Горе