SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

20% комисионна имам стока за около 40 000$

krustev0810

New member
Става въпрос за гоблени разполагам с над 50 такива!!! В колекцията има и "Таината вечеря".
 
Re: 20% комисионна имам стока за около 40 000$

Става въпрос ...

Извинявай, а къде е въпроса?


До тук само разбрах, че ти си безгранично щастлив, че имаш нещо... и 20 % комисионна ... Получи ли тая комисионна? На нас ли искаш да я дадеш?
 
Re: 20% комисионна имам стока за около 40 000$

http://goblenbg.com платих 500лв за тва и ефекта беше нулев та някои случаино ако се заинтересува и исмисли нещо по ефективно при евентуално продажба получава 20%
 
Re: 20% комисионна имам стока за около 40 000$

Гоблените ти не струват и 10лв :D За 6 години работа в заложна къща съм купил стотици за по левчета от наркоманите. Идеални са за подаръци на приятели.
 
Re: 20% комисионна имам стока за около 40 000$

много чудно въпросните наркоманчета откъде са ги "взели" назаем :)
П.П. много е гадно да не оценяш труда на хората..
 
Re: 20% комисионна имам стока за около 40 000$

Ако не го купя аз ще го купи друг. Мисълта ми беше, че за толкова години не видях човек който да иска да си купи гоблен. Затова казвам, че не струват нищо.
 
Re: 20% комисионна имам стока за около 40 000$

в чужбина май се ценят повече, но пак опира въпроса до намирането на купувач
 
Re: 20% комисионна имам стока за около 40 000$

МНого ще е яко обяснението на границата с един багажник гоблени :D
 
Re: 20% комисионна имам стока за около 40 000$

имаш предложение на лс
 
Re: 20% комисионна имам стока за около 40 000$

МНого ще е яко обяснението на границата с един багажник гоблени :D
Те се слагат при дрехите и няма проблеми. Проблема идва в това ,че от ПРОБАЦИОННОТО много затехнаха нещата и сега една година не мога да излизам
 
Re: 20% комисионна имам стока за около 40 000$

с цена от 3000 евро трудно ще продадеш нещо :/

"Тайната вечеря" е наистина много голям и скъп гоблен, незнам точно колко струва, но предполагам че за добра зиработка тази цена е ниска. Има представа колко време се бродира.

Отделен е въпросът, че трудно ще продаде нещо за няколкостотин или хиляди евро, което не е описано с какви конци е правено и няма снимка с подходящата-висока резолюция , както отпред, така и отзад, за да се види наистина качеството на гоблена.

Адреса и телефона са си тръгнали, а сео-то изобщо не е и пристигало, всичко изглежда толкова несериозно, че наистина е трудно някой от малцината видяли този сайт да му се доверят.
 
Re: 20% комисионна имам стока за около 40 000$

Е то и аз имам стока за 2 млн., и давам веднага 20% комисионна някой да я пласира.
 
Re: 20% комисионна имам стока за около 40 000$

Напълно съм съгласен с колегата Juve, има продажби но изискват скъп дизайн, много сертификати, безупречно качество на стоката, качествени снимки и т.н - много труд и много внимание към подробностите за да се убеди потенциалният купувач че стоката си заслужава парите. Имам наблюдения и върху доста дизайнерски ръчно произведени стоки - килими, тифани и мурано стъкла - витражи и посуда, бижута и мозайки и навсякъде положението е едно и също - купувачи има, парите не са проблем, много нискокачествени интернет магазини, много МФА и много ниски продажби заради това. А такива стоки с ebay трудно ще продадеш. Общо взето производителите не знаят как да продават по интернет, а посредниците на малък процент търсят бърза печалба и претупват нещата. Самото налагане на имиджов eng магазин хич не е евтино и за има ритмични продажби и да се избие разходите само по направата и ситуирането му комисионите трябва да са от порядъка на 50..60% от нормалната пазарна цена а не от тази която иска производителя.
 
Re: 20% комисионна имам стока за около 40 000$

комисионни от порядъка на 50-60% е възможно само ако някой американец е накъсал трева от задния си двор и я е пресовал във вид на хапчета и я продава като биулки!
 
Re: 20% комисионна имам стока за около 40 000$

Тва е реалността, колкото и да се възмущаваш иначе има само случайни продажби - ако някой се е объркал.
 
Re: 20% комисионна имам стока за около 40 000$

Между другото Тайната вечеря е "The last supper", a не "Secret dinner"
 

Горе