Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Adsense и чек - осребряване, къде?

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Adsense и чек - осребряване, къде?

Здравейте,

С риск някой да ме оплюе (ама нещо тука не видях тема точно за този вариант), но да питам - получих днес от Adsense-а чек (след 4 години чакане). So far, so good, обаче не ми е ясно къде могат да ми го осребрят - в смисъл, към днешна дата коя банка предлага най-приемливи условия по въпроса. Някакви хинтове? За София иде реч.

Re: Adsense и чек - осребряване, къде?

Въпросът първо е къде имаш банкова сметка? И то евентуално във валутата на чека?

Коментар

Принципно сметки имам във ОББ и Пощенска. Във валутата на чека (евро) немам никъде.

Коментар

Фирмен ли ти а акаунтът в адсенс? Ако не е, можеш да пишеш да ти анулитат чека и да изчакаш следващия период за плащане, като преди това зададеш получаване през Western Union. Пак ще си получиш парите преди осребряването на чека (минимум 30 дни).

Коментар

Не, личен е. А иначе - не разбирам останалата част от коментарата ти какво отношение има към моя въпрос.

Коментар

В ПроКредит ги осребравят за около 1 месец и около 25 лева такса. Ако не ти е фирмен профила и аз ти препоръчвам Western Union. Чакането е много по-малко

Коментар

Първоначално публикувано от devil View Post
              Не, личен е. А иначе - не разбирам останалата част от коментарата ти какво отношение има към моя въпрос.
              Казва ти как да спестиш от банкови такси и да получиш парите си по-бързо. А иначе чекове осребряват във всички банки. Отиваш някъде и толкова. Не е много сложно.

Коментар

Първоначално публикувано от devil View Post
                Благодаря ти, Ти Кей. Идеята общо взето е, че има два начина на плащане - с чек и с WU. Парите с уестърна можеш да ги теглиш веднага щом си получиш кода за плащането (MTCN), докато при чека имаш чакане повече от месец след получаването му.

Коментар

Както каза Кулинаря, щом си с личен акаунт дай анулиране на чека (става 60 дена след издаването му) като същевременно промени начина си на плащане да е Western Union - така ще си взимаш парите в деня на плащане и без такси във всеки клон на WU в страната

Коментар

Аз принципно като банка винаги съм препоръчвал и препоръчвам Про Кредит доста съм си късал нервите с оснаталата част и те ми се виждат най-приемливи.

Коментар

Първият превод и аз получих с ЧЕК. Взимаш чека отиваш в банката където имаш сметка и подаваш чека за осребряване, чакаш между 30-45 дена докато ти осребрят чека и парите ти превеждат директно в банковата ти сметка. Щом ти е лична сметката послушай bgkulinar, с WU парите можеш да ги изтеглиш веднага след като Гугъл ти преведе...без такси и чакане. За чека чакаш около 20 дена докато чека ти дойде по пощата, после още 40 дена докато ти осребрят чека и такса около 10-20 лева в зависимост от банката.
                      Последна редакция от wood; 08-06-2011, 08:02 AM.

Коментар

Първоначално публикувано от irgy.net View Post
                        Както каза Кулинаря, щом си с личен акаунт дай анулиране на чека (става 60 дена след издаването му)...
                        Не е нужно да чака 60 дни, в акаунта има възможност за анулиране на чек. Не помня дали ставаше с кликане или трябва да им пишеш, но определено има възможност.

Коментар

получаване на чекове от Google Adsense

експресна доставка на чек плаща ли се 15 евро....по обикновено плащане за колко време ви е идвало?колко време трае осребряването на чека?в коя банка става най бързо?в коя банка има най малка такса?

Коментар

Получаване на плащания с чек - Помощ за AdSense

Коментар

За: Re: Adsense и чек - осребряване, къде?

Първоначално публикувано от bgkulinar View Post

мерси...това го четох преди да пусна мнението в форума...не намирам такси за осребряване и за колко време става....за доставка никой не плаща по 15 евро...така четох в една тема

Коментар

Изчакайте...
                              X