SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

*.hit.bg приключиха ли курса?

Re: *.hit.bg приключиха ли курса?

моите са си още живи. доста са стари - някъде от 2000

зарежда обаче много бавно
 
Re: *.hit.bg приключиха ли курса?

И моите сайтове са живи и ftp достъп си имам (от България), а иначе са някъде от около 2002 година и в момента зареждат много бързо.
Той Хита и когато правих тия сайтове пак не се виждаше от чужбина.
 
Re: *.hit.bg приключиха ли курса?

Всички мои сайтове са си там, но от чужбина не се виждат, защо го напавиха това не ми става ясно :(

Най-странното е че гоогле ги вижда сайтовете или поне няколкото които опитах вчера, може би са разрешили достъп само на него :)
 
Re: *.hit.bg приключиха ли курса?

Аз не мога да отворя нищо от hit.bg в последните 20 дни, а опитвам постоянно. Не е вярно, че Google вижда сайтовете, защото почнаха да изчезват от серп, примерно доскорошния лидер в нишата отслабване.
 
Re: *.hit.bg приключиха ли курса?

Зависи бота от кое IP се опитва да влезе :) Има и нашенски такива. Когато вземе да получава повече откази, тогава е нормално да се ядоса.

hit.bg вече е собственост на Мтел, или се лъжа? Това обяснява всичко.
 
Re: *.hit.bg приключиха ли курса?

Извинете за оффтопика, но някой може ли да сподели как е най-добре да се направи редирект на сайт хостван на хит.бг към нов домейн и да е СЕО френдли?

rel="canonical" + meta refresh
 
Re: *.hit.bg приключиха ли курса?

Ех... романтика,
В ХИТ.БГ беше първият ми сайт, там ме одобриха за google adsense и amazon.com.

п.п.
Гледам го, все още си работи и ми носи около 0.22$ месечно...;)
 

Горе