SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Branding shitstorm in the making

G

Guest

Guest
( епа немамe баш такиви убави и подходящи слова, думи и фрази за точно това, ей на ! )

Вчера се мотах из градо и на едни вес`ници видях за пръв път това, че Глобулшит ставал Теленор, явно ги купуват, или е някакво сливане, каквото и да е...
По начина, по който виждам че опитват да направят прехода - мярнах банер със същото посланиyeah у нюз тех беге ся, ми се струва че бая ще си задрискат марката...тя не че не е де :)
 
Последно редактирано:
Telenor е компания с визия и традиции, които от сърце се надявам да успеят да приложат и трансформират Globul. В основата на компанията е пълна прозрачност на всичко, включително на офисите и помещенията. Виждаш как работи всеки един служител през прозрачна стена.

Ако го направят като в чужбина, с удоволствие ще си прехвърля един номер натам. Но ако само ще ми сменят името, няма да стане...
 
Дано ребрандига е съпроводен и с преструктуриране, че да се вдигне малко качеството на услугата.
 
Дано ребрандига е съпроводен и с преструктуриране, че да се вдигне малко качеството на услугата.

А дано...ама...знае ли се ?
Проблемът с малките "крайъгълни" пазарченца, особено при международно сливане е, че обикновено централите нехаят, по икономически основно причини, и само като добавим към това нашенското си нехаYEAHне, направо не ми се мисли какъв глобулшит ще се заформи, досега беше доста по-добре щото нали съседна държава - нали май бяха само гръчки - и това иди-дойди се управлява по-добре...Не зная къде точно се разпростира тоя теленор, но определено ситуацията е по-обширна вече...
 

Горе