SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Препоръчайте ми фирма за къртене, почистване на извозване и/или др. ремонтни дейности

entwickler

New member
Пиша тук, защото знам, че има доста webmaster-и в тази ниша и може би познават фирмите в детайли.
Имам да избивам врата в една тухлена стена + още много дейности свързани с ремонт на жилище (още къртент, шпакловки, боядисване, смяна на настилки и т.н.). И изобщо нямам идея кой би свършил сравнително качествено работата.

Но пак да се върна - първата и основна задача е да се избие отвор за врата + изнасяне/извозване на стари мебели.
 
някой може ли да препоръча фирма?
Темата е от 2015та година. Ако някой все пак се сети за такава фирма, да драсне тук. :)

Моля те, @optimeon23 , ако си толкова за мненията, драскай по-дълги и гледай от кога са. Имаме достатъчно нови, или може да стартираш такава, без да изглежда като спам или гонене на брой постове. Мерси за разбирането. ;)
 

Горе