SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какво се случва с linx.bg

ianis-build

Active member
Здравейте,
Явно са решили, че могат да получават пари без да работят.
Преди 2-месеца си поръчах един пакет линкове от тях платих го и от тогава поръчката стои със статус "В процес на обработка", но дори и след 2-месеца не е пуснат и един линк (знам защото сайта е нов и няма линкбилдинг)
Писах им съобщение но ни вест, ни кост.
А още колко хора си поръчват пакети от тях всеки, та това си е чиста измама.
Не ми е за 15 лв., но е дразнещо като знаеш, че някой те е метнал.
Нз. вие как бихте реагирали, но мисля да подам сигнал за интернет измама.
 
Kолега .щом ти е нов сайта-мога да ти предложа едно 30 дневно брутално SEO
Ще останеш много доволен/
500+ Web 2.0 Submissions
50+ Web 2.0 Profiles
500+ Article Submissions
500+ High PR Blog Comments
500+ Social Bookmarks to your sites
900+ High PR Wiki Submissions
200+ Image Comments
500+ High PR Forum Back-Links
300+ Directory Submission
10.000 Tier 2 URL Shortener + 301 redirects
300+ High PR Trackbacks
300+ Generic Texts

Цената е 350лв
 
Няма да е проблем.но ти гарантирам ,че ще останеш доволен.
1 сайт и до 30ключови думи
Плащането ще го направиш,след като получиш пълен доклад на линковете.проверяваш си ги.и тогава плащаш.
по добро предложение от това няма никъде.
 
Няма да е проблем.но ти гарантирам ,че ще останеш доволен.
1 сайт и до 30ключови думи
Плащането ще го направиш,след като получиш пълен доклад на линковете.проверяваш си ги.и тогава плащаш.
по добро предложение от това няма никъде.

Ок как да се свържа с теб.
 
Колега, само загледай какво получаваш за 350 лв - 500 статии, което за тия пари няма как да са ръчно писани. Само ще си навредиш на сайта.
Тия похвати са от преди няколко години и вече никой не ги ползва, от както Г вкараха новите алгоритми.
 
Колега, само загледай какво получаваш за 350 лв - 500 статии, което за тия пари няма как да са ръчно писани. Само ще си навредиш на сайта.
Тия похвати са от преди няколко години и вече никой не ги ползва, от както Г вкараха новите алгоритми.

И аз така мисля и тояа най много ме притеснява.
 

Горе