SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

*СПАМ По телефона

w-seo

Hack3rch3
Откакто СЕО услугите станаха "известни" покрай правителството - яко ми спамнаха телефончето разни застрахователи, брокери и т.нт.

Явно добра реклама сме си направили на гръбчето на government bg :)

Вас тероризират ли ви по телефона?
 
Последно редактирано:
Re: *СПАМ По телефона

Мен ми звънят жени, да им направя една оптимизация, в търсачката !!! ахахахахахахаха
 
Re: *СПАМ По телефона

#entwickler
Колега, не потенциални клиенти ами просто СПАМ защото звънкат и предлагат те дадена услуга.

ОТ там идва това СПАМ - то е със звездичка, защото не е точно спам ;) - нека го наречем - нежелано от наша страна обаждане.

Конкретно - звънка и ни предлага застрахователни услуги.
 
Re: *СПАМ По телефона

По телефона пак добре :)
Щом не са почнали по нощите да пращат факсове :)
Тук в началото не го знаех тоя номер и оставях факса на автомат.
В края на 1-та седмица го включих на ръчен режим, а то сутрин по един куп листове със СПАМ :)
 
Re: *СПАМ По телефона

Днес само два пъти ми се обаждат, за да ме зарибяват с някакви борсови търговии и още не знам си какви акции. Едната женска даже искаше факс да ми праща с подробност - не мерси. Точно мислих пак да пускам тема в spambulgaria.com. Скоро не са се обаждали любимите ми catalog.bg.
 
Re: *СПАМ По телефона

Абе нека звънят. Поне се намирате на приказка. Пък и телефонните оператори хляб трябва да ядат. :D
 
Re: *СПАМ По телефона

И на мен ми звъняха днес, за някакви принтери :D Явно някой нарушава закона за защита на личните данни. Интересно ми е от къде са се докопали до намера ми, при условие че на малко места съм го посочвал.
 
Re: *СПАМ По телефона

И на мен ми звъняха днес, за някакви принтери :D Явно някой нарушава закона за защита на личните данни. Интересно ми е от къде са се докопали до намера ми, при условие че на малко места съм го посочвал.
На слуаен принцип.
Обикновено ми е първата работа да ги питам от къде ми знаят телефона... отговорите са забавни:)
 

Горе