SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как се слага линк към G+ профила от този форум

За: Как се слага линк към G+ профила от този форум

За: Как се слага линк към G+ профила от този форум

@Скуби, опасявам се, че единственият начин да излизат реалните авторите е всеки един потребител да си сложи линк към G+ профила.

Сори, че аз ти се показвам в снипета в твоята тема, знаеш, че не зависи от мен.

Ако си сложиш линк към G+ би трябвало да хване твоя профил и да изкара него в снипета.
 
Re: За: Как се слага линк към G+ профила от този форум

Re: За: Как се слага линк към G+ профила от този форум

@Скуби, опасявам се, че единственият начин да излизат реалните авторите е всеки един потребител да си сложи линк към G+ профила.

Сори, че аз ти се показвам в снипета в твоята тема, знаеш, че не зависи от мен.

Ако си сложиш линк към G+ би трябвало да хване твоя профил и да изкара него в снипета.

Не ми се вярва да е единствения начин ;). За момента не смятам да си слагам авторство и за това питам дали може да се измисли нещо. А и едва ли някога всички ще си сложат авторство. Напълно разбирам че не зависи от теб :).
 
За: Re: За: Как се слага линк към G+ профила от този форум

За: Re: За: Как се слага линк към G+ профила от този форум

Правиш връзката с BB код и да сочи към:

Код:
https://plus.google.com/XXXXXXXXXXXX?rel=author

Така ли трябва да се получи линка :)
 
За: Re: За: Как се слага линк към G+ профила от този форум

За: Re: За: Как се слага линк към G+ профила от този форум

Аз моят съм си го сложил без това ?rel=author и пак си го хвана от раз.
 
За: Как се слага линк към G+ профила от този форум

За: Как се слага линк към G+ профила от този форум

Ами дано го хване така :) ако не ще го променя :). Значи да обобщим, слага се линка в подписа, когато пуснеш тема ти си автора , защото първото мнение е твое нали така, но когато напишеш тема и нямаш Г+ линк, следващия който има е автор.
 

Горе