Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Грешка

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Грешка

Системата дава да се тегли някакъв файл за да пусна нова тема! Не съм правил скрий, защото нямам време. Много объркваща версия е тази, почти нищо не е както е за форум. Излезнха 2 поста няма опция за изтриване. С Почти нищо не мога да се справя тук.

при опит да се пусне тема и мнение съобщението изпраща се остава и системата ви забива. сякаш предната версия работеше безупречно

Коментар

• mobilio
      mobilio commented
      Editing a comment
      AJAX бейби! Леко се забавя верно, но се избягва възможността да пуснеш 2 теми с бързо натискане на бутона.

Само не можах да разбера нещо, което работи, защо го пипате. пфффффффффф

Коментар

• mobilio
      mobilio commented
      Editing a comment
      Това е vBulletin 5 и има доста благинки. Онова беше 4-нещо-си и не беше бутано от години.

Все едно от Windows 95 да минеш на Windows 8 със запазване на приложенията и настройките. Админите тук са се изпотили и правели няколко теста преди официално да се мигрира.

Пускам ново мнение и прозореца след Публикуване на отговор остава така и забива. В старт лентата ми излиза съобщение да тегля или отворя файл. Проверете го. Общо взето доста объркана система. Иначе избора е на админите, те така са преценили, така са го направили.

Коментар

На кой браузър се появяват тези проблеми? Защото на Firefox и Chrome всичко работи сравнително добре.

Ако е IE или Opera е напълно нормално

Коментар

С ИЕ съм, ако за всеки форум и сайт трябваше да сменям браузерите е луда работа. Съжалявам, че ще го кажа - не беше нужно да обърквате форума! Аз, като го гледам не мога да се оправя. И други също, понеже ги няма. От стартовата страни преди за 1 мин. виждах всичко, което ме интересува. В момента е все едно го гледам през wap на телевизора в къщи. Не знам, кой го кефи и какви екстри има, но ефекта е реален и сигурно го знаете.

Коментар

Изчакайте...
        X