Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-накрая нова версия на форума - vBulletin 5.1.3

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Най-накрая нова версия на форума - vBulletin 5.1.3

След близо година мъки, най-накрая vBulletin пуснаха версия, в която са си оправили бъговете и при която ъпдейтът премина успешно.

Много от бъговете, като бавно зареждане, липсващи форми за писане, грешки към базата и подобни трябва да са оправени. На пръв поглед всичко изглежда добре и хвърчи.

Оглеждайте се за други евентуални бъгове, които могат да възникнат. Надявам се повече да няма проблеми и винаги да сме на най-новата версия

Да ни е честит! Първият бъг, който веднага забелязах, че си стои, са индикаторите за подпис и присъствие онлайн - местят се и изчизват, както и преди.

Коментар

Браво, при мен всичко вече работи добре, на IE 11.

Коментар

Алелуйя!

Коментар

Втори ден и още върви

Коментар

Форумът е обновен до версия 5.1.5. Ослушвайте се за бъгове

Коментар

Ам ... моя аватар някак си не ми се струва добре, така хвърчащ

пп Това е на Firefox 35.0.1, не съм гледал с други браузъри дали е така.

пп2 Сега е ок вече, не знам дали е от кода, или пък за дето си изтрих кеша, но вече си излиза съвсем прилично
              Последна редакция от Replace; 27-01-2015, 07:08 PM.

Коментар

И при мен беше така известно време и после се оправи. VB е известен с това, че се самолекува с времето, само трябва да се изтърпи

Коментар

Форумът е обновен до версия 5.1.6, в която са оправени страшно много бъгове или поне така казват. При мен върви много добре и бързо, надявам се и при вас.

Надявам се също така проблемът с мистериозно заключените теми (в които някои потребители не могат да пишат) да се е оправил.

Коментар

отговора е не. аз дори не мога да отворя темата за купоните

адд: отвори се .. мноого бавно
                    Последна редакция от flasher; 29-03-2015, 11:00 PM.

Коментар

Изчакайте...
                    X