SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Качествени статии на български език

Aglaq

New member
Здравейте, реших да събера в една тема всички услуги, които предлагам. А те са:
  • Писане на уникални статии;
  • Пренаписване на статии;
  • Създаване на описания на продукти за онлайн магазини.
Пиша статии на най-различни теми. Те са над 95% уникални, проверявам ги с Адвего плагиатус.

100-200 думи - 2,50 лв.
200-300 думи - 3,50 лв.
300-400 думи - 4,50 лв.
400-500 думи - 5,50 лв. и т.н.

Пренаписването може да включва:
  • изпратен от вас текст, който преработвам до достигане на процент уникалност над 90% или
  • посочвате точното място в интернет пространството, от което мога да видя текста, който искате да се пренапише.
Цените за пренаписване на статия са 1/2 от тази за написване.

Цените за описанията са по договаряне.

Приемам плащане с ePaу, банков превод, пощенски запис, Еконт.

Ако имате допълнителни въпроси:

petqmivanova @ gmail.com;


Писане на статии
 
Последно редактирано:
За: Качествени статии на български език

За: Качествени статии на български език

Здравейте, на тази страница съм качила линкове към писани от мен статии - Писане на статии
 
За: Качествени статии на български език

За: Качествени статии на български език

Здравейте, остава още малко време до края на промоцията! Ако желаете да се възползвате от промоционалните цени, може да го направите до 21.06, след това ще бъдат променени.

В момента мога да приема само поръчки, които не са спешни. Тяхното изпълнение ще бъде уточнено индивидуално с всеки.

Хубав ден!
 
За: Качествени статии на български език

За: Качествени статии на български език

Само да питам - Каква е логиката да се поръчва написането на уникална статия за 4-5 лева и след това да се платят 10 за спинването й? По-изгодно излиза да си поръчам 3 статии :)

Също така - за копирайтинг ли става въпрос или за контентрайтинг?
 
За: Качествени статии на български език

За: Качествени статии на български език

Само да питам - Каква е логиката да се поръчва написането на уникална статия за 4-5 лева и след това да се платят 10 за спинването й? По-изгодно излиза да си поръчам 3 статии :)

Също така - за копирайтинг ли става въпрос или за контентрайтинг?

Здравейте, логиката е, че повечето статии, които са поръчани в спиннат формат, се "въртят" много повече от 3 пъти.

А относно вторият въпрос - и двете, но като че ли, повече за контент.

Ако имате допълнителни въпроси, не се колебайте да ми пишете!
 
За: Качествени статии на български език

За: Качествени статии на български език

Здравейте, след дългата промоция, която беше валидна, цените на предлаганите услуги се променят.

За написване:
100-200 думи - 2,50 лв.
200-300 думи - 3,50 лв.
300-400 думи - 4,50 лв.
400-500 думи - 5,50 лв. и т.н.

Ако имате някакви въпроси не се колебайте да ме потърсите на ЛС, скайп petq884 или petqmivanova@gmail.com
 
Здравейте, с удоволствие ви съобщавам, че към услугите, които предлагам се добавя и счетоводна тематика. За статиите в нея ще отговаря практикуващ счетоводител. Може да я намерите на имейл lorita_vi @ abv.bg.

Успешен ден!
 
Здравейте, считано от утре (15-ти) излизам в почивка за 10 дни. През това време няма да отговарям на запитвания и да приемам нови поръчки. Ако желаете да се свържете с мен, пишете ми на имейл адреса, при първа възможност ще отговоря.

Хубав ден!
 
Здравейте, към услугите, които предлагам добавям и създаване на описания на продукти. Цената на тази услуга е по договаряне.
 
Здравейте, вече може да разгледате обновената информация на блога ми http://aglaq.blogspot.com/. Това е малка част от статиите, които съм написала и предстои попълване на още. Ако имате някакви въпроси, не се колебайте да ми пишете.
 
Здравейте, свободна съм за нови поръчки! Може да ми пишете на petqmivanova [@] gmail.com.
 

Горе