SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Френскоезични линкове

gogobg

New member
Здравейте, търся линкове във френскоезични сайтове. Ще са към магазин за матраци. Теми: мебели, комфорт, здравословен сън или подобни. Мога да платя или да разменя. Моля, ако някой има предложения на лични.
 
Мини с някакъв link prospector само в .fr зоната и c'est ca - voila !
 
Де да беше така лесно. Пуснах тест с линк проспектора на цитейшън лабс и хоп 0 резултата ми извади.
И имаше възможности само за 2 езика : английски и германски.

Може би е добре да споделите други по-читави линк проспектори дето стават за френски език.
 
дали ще ти свърши работа линк от блогър, те дават разширение fr , ако да мога да предложа мода ПР3, но е на английски

По принцип тия дни ще имам интерес и към англоезични сайтове и ще ти се обадя да ми пратиш сайта за да видя дали ще ми свърши работа.
 
Използвай search marker-ите им - search фразите, които ти конструират в site:.fr зоната - problem solved. Работя по този начин с много локални зони, за да отсявам от проспекторите.
 

Горе