SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Черен Петък за компютри и лаптопи - откъде и как да се намерят?

Sunnyyy

New member
Здравейте,

Искам да си закупя лаптоп и си мисля за многото намаления за този Черен Петък. Първо се сетих за eMag, но пък те много са си вдигнали цените. Ако имате предложения, би било супер! :)
 
Да и аз така, само че аз търся и да е за игри. :) Избрали сме конкретни модели и сега ще гледаме, къде ще ги има намалени. Иначе освен eMag и pcstore може да разгледаш и plasico.bg и там ще има черен петък
 
Да и аз така, само че аз търся и да е за игри. :) Избрали сме конкретни модели и сега ще гледаме, къде ще ги има намалени. Иначе освен eMag и pcstore може да разгледаш и plasico.bg и там ще има черен петък

Благодаря за съвета! Това е добро предложение. Иначе, аз попаднах на един друг - http://kozelat.com/black-friday. Изглежда ще има добри намаления и се чудя :) Вие как мислите?
 

Горе