SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Ако ви трябват статии -> цъкнете тук

DikeIt

New member
Здравейте, ако имате нужда от няколко статии или търсите човек, с който да работите дългосрочно, можете да се свържете с мен.

Ето какво предлагам:
  • Текстове с висока потребителска стойност - цена за 100 думи: 3,99лв;
  • Продуктови описания и маркетингови текстове - цена за 100 думи - > 2,49лв;
  • Пренаписване и уникализиране на текстове - цена за 100 думи - > 1,39лв;
  • Превод от английски на български език - цена за 100 думи - > 2,19лв;
Можете да научите повече за тях ТУК.

Ето и линк към портфолио с някои от клиенти, с които съм работила CLICK

Обемът работа, който мога да поема седмично е до 10 бр. текста със средна дължина от 500 думи.

Мога да пиша почти на всякакви тематики, но все пак си запазвам правото да откажа поръчка, в случай, че преценя че нямам достатъчно познания, за да се справя с даденото задание.

> За дългосрочни ангажименти от типа (n-статии/месечно) предлагам 10% отстъпка, валидна за целия срок на сътрудничество по дадения проект.

Плащането се извършва предварително (срокът се уговаря допълнително в зависимост от конкретната задача).
Приемам плащания чрез PayPal.com, Epay.bg, банков превод.

За първият потребител на SearchEngines, който поръча минимум 10 броя текста от минимум 350 думи ще получи 15% отстъпка от крайната цена за плащане.
Първият потребител на форума, който заяви дългосрочно сътрудничество ще получи +5% отстъпка (тоест общо 15% отстъпка) от крайната цена за плащане, валидна за целия срок на сътрудничество по зададения проект.

За да важат тези две отстъпки е необходимо да изпратите запитванията си чрез ЛС тук, във форума.

Ако имате въпроси, желаете да работим заедно или др., можете да се свържете с мен на contact@dikeit.com или на лично съобщение тук, във форума.

Поздрави.
 
Потребител на форума се възползва от отстъпката, от 15% за 10 броя текста, така че тя е вече невалидна.

Остава другата отстъпка за първият кандидат, който се възползва от дългосрочно сътрудничество. :)
 

Горе