SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какво бихте направили за 5лв?

Re: Какво бихте направили за 5лв?

сайтчето е готино ... очаквам да се напълни със СЕО оферти и да го налазваме :)

много ми харесва, че има подробно описана контактна информация - нещо рядко срещано в Българското уеб пространство, което е голям плюс за пред потребителите мисля. Ако не друго поне печели моите адмирации.
Иначе си мисля че в началото ще трябва да озаптявате офертите за хороскопи да са в умерени количества за да не прелеят сайта и да отблъксват новите потребители - на мен поне така ми действат такива и подобни оферти.
 
Re: Какво бихте направили за 5лв?

Задължително рейтинг на потребителите и строго модериране, иначе нищо няма да се получи.
 
Re: Какво бихте направили за 5лв?

Поздравления за сайта, веднага ми хрумнаха няколко идеи какво бих направил за 5 лв. ;)
 
Re: Какво бихте направили за 5лв?

Някой да не изгори с тоя сайт само. Капитала им е 6лв. с 3ма съдружници. Да не говорим и, че трябва да са регистрирани по ДДС, защото:

Предмет на дейност: ВСЯКАКВИ УСЛУГИ, ТЪРГОВИЯ В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА...
А те не са. Ползват и Paypal, за това също трябва ДДС. Аз лично не бих ги ползвал.
 
Re: Какво бихте направили за 5лв?

Някой да не изгори с тоя сайт само. Капитала им е 6лв. с 3ма съдружници. Да не говорим и, че трябва да са регистрирани по ДДС, защото:


А те не са. Ползват и Paypal, за това също трябва ДДС. Аз лично не бих ги ползвал.

Това с ддс-то не седи точно така. Не съм счетоводител за да се обоснова правилно, но имам бизнес от който черпя опит. Консултирай се, ако ти е предмет на дейност. (Консултациите варират от 15 до 20 лв. в Пловдив поне.)

Лично на мен, идеята ми допада, стига да повдигнат малко нивото и както по-горе писаха, да има строги правила и рейтинг на хората, които извършват и предлагат услуги.
 
Re: Какво бихте направили за 5лв?

Някой да не изгори с тоя сайт само. Капитала им е 6лв. с 3ма съдружници. Да не говорим и, че трябва да са регистрирани по ДДС, защото:


А те не са. Ползват и Paypal, за това също трябва ДДС. Аз лично не бих ги ползвал.
Ами фирмата явно е нова, от много време вече минималния капитал не е 5000 лв., а 1 лев.

За PayPal не знам, но гледам че имат ePay, а ePay май не го дават току така.

Пък и в крайна сметка, ти за 5лв ли си :D
 
Re: Какво бихте направили за 5лв?

Това с ддс-то не седи точно така. Не съм счетоводител за да се обоснова правилно, но имам бизнес от който черпя опит. Консултирай се, ако ти е предмет на дейност. (Консултациите варират от 15 до 20 лв. в Пловдив поне.)

Лично на мен, идеята ми допада, стига да повдигнат малко нивото и както по-горе писаха, да има строги правила и рейтинг на хората, които извършват и предлагат услуги.

от Пловдив съм. Къде да се консултирам?
До колкото знам не можеш да не си по ДДС и да работиш навън. Същото важи и за пп.
А за регистрирания капитал. Това значи, че ако стане фал и ги съдиш най-много можеш да вземеш 6лв.


Ами фирмата явно е нова, от много време вече минималния капитал не е 5000 лв., а 1 лев.

За PayPal не знам, но гледам че имат ePay, а ePay май не го дават току така.

Пък и в крайна сметка, ти за 5лв ли си :D
ако си купувач, да. Най много с 5лв. да изгориш. Но ако предлагащ нещо можеш да изгориш с 20лв. защото толкова им е минимума за теглене.
 
Re: Какво бихте направили за 5лв?

Това с ддс-то не седи точно така. Не съм счетоводител за да се обоснова правилно, но имам бизнес от който черпя опит. Консултирай се, ако ти е предмет на дейност. (Консултациите варират от 15 до 20 лв. в Пловдив поне.)
Alex, спорен е казусът за рег по ДДС. Аргумент за: те ти извършват посредническа услуга, позиционирани са в друга държава члнека на ЕС.

Аргумент против: ПП са банкова институция.

Не знам какво ще кажат одиторите.

Аз лично си декларирам сделките платени с ПП по ДДС, макар че там ми плащат субекти от страни членки на ЕС (sedo.co.uk, напр.)
 
Re: Какво бихте направили за 5лв?

Наистина много добра идея, даже ми даде идея за моя :D
Сега ако кажеш че трябва и 5 лева да ти дам за лирическото просветление .... :D
 
Re: Какво бихте направили за 5лв?

Много приятен сайт. Допада ми концепцията. И аз съм на мнение, че трябва да сложиш рейтина на потребителите.
 
Re: Какво бихте направили за 5лв?

След потвърждаване на регистрацията, съобщението застава под менюто. ФФ7.01
 
Re: Какво бихте направили за 5лв?

Фикснат е проблема при регистрацията, някой има ли сайт с много български трафик, търсим къде да купим банер?
 

Прикачени файлове

  • banner2.jpg
    banner2.jpg
    9.3 KB · Преглеждания: 0

Горе