SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

13 годишна директория за статии

web3

New member
Здравейте, купих един 12 годишен домейн и го направих http://warminaz.com/
Условията за публикуване са прости - уникалност над 50%, думи над 250, език - български и до 2 линка в статия.
Тия дни сайта ще бъде добавен в почти всички български директории и портали, след което ще се прави активен линкбилдинг. 5-те най-активни потребителя, ще получават линкове към техните сайтове с анкор името на профила. Сайта ще се поддържа и няма да изчезне след 2-3 месеца, така че може да публикувате на воля :)
 
Последно редактирано от модератор:
За: 13 годишна директория за статии

За: 13 годишна директория за статии

Изглежда приятно :). То годините хубаво, но по-важно линковете да ги има :). Успех с развитието.

ЕДИТ: Една препоръка. Направи страниците за таговете да са noindex, follow.
 
Re: 13 годишна директория за статии

Мерси scoobydoo, линковете ще дойдат с времето :) относно таговете - умишлено съм ги направил така, за сметка на категориите и архивите, които са noindex, follow
 
За: 13 годишна директория за статии

За: 13 годишна директория за статии

Аха. Ами тогава наблюдавай броя на таговете, които се добавят към статиите, че като знам някои хора как като видят поле за тагове и не издържат :happy:
 
За: 13 годишна директория за статии

За: 13 годишна директория за статии

Повдигам въпросът предимно заради пандата :). Нали вече се гледа по различни такива критерии и се съди за качеството на сайта. Та многото страници с повтарящо се съдържание няма да се отразят добре.
 
За: 13 годишна директория за статии

За: 13 годишна директория за статии

Сигурно си мислиш, че почти всички потребители са с 16:9 екран, но моя е 4:3 с по-малка резолюция и тоя социален плъгин вляво е изнервящ.. Има доста неща за поправяне, но ще се справиш. Виждам, че си в начален етап... Наитина е приятна цветовата гама, но трябва да си поиграеш със css-а, както и с всичко, подсказващо за wp (скрии го!). Опитай се от готова платформа да направиш нещо уникално. И въобще .. домейна е смотан.. за мен лично няма значение възрастта му.
 
Re: 13 годишна директория за статии

TheCrazyBastard, благодаря ти за рецензията. Промених социалните бутони, така че при всички резолюции да се виждат добре, без да дразнят. Наистина съм в начален етап, като в последствие ще се отстраняват появили се бъгове и ще се правят подобрения. Домейна е както казваш "смотан", но все пак главната идея е да е стар, а не да готин :)
 
Re: 13 годишна директория за статии

Сайта изглежда добре.

Ще ми е интересно да споделиш опит за силата на линк от 13 годишен домейн и каква позиция ще хванеш за статии след обхождането му в бг соц и директориите.
 
За: 13 годишна директория за статии

За: 13 годишна директория за статии

web3, казваш да слагаме изображение, ама като гледам не си позволил качването на изображения от contributor-и. Може би не знаеш, че те по подразбиране нямат такива права. Би ли го позволил? Трябва да добавиш само следния код във functions.php файла на темата ти:

Код:
//allow contributors to upload images
if (current_user_can('contributor') && !current_user_can('upload_files') )
	add_action('admin_init', 'allow_contributor_uploads');

function allow_contributor_uploads() {
	$contributor = get_role('contributor');
	$contributor->add_cap('upload_files');
}
//allow contributors to upload images

Само предлагам де, ти си решаваш :).
Поздрави.
 
Re: 13 годишна директория за статии

Мерси scoobydoo, ще трябва да те черпя :) Вече могат да се качват изображения. Искам да добавя, че сайта е събмитнат в повечето БГ директории и социални мрежи, също така има и 1к профилни линка, като поотлежи малко ще получи малко линкове от световни директории и социални мрежи. Като бонус новите постове се пускат в десетина социални мрежи. Надявам се, че скоро хората които публикуват статии ще имат реална полза от това и ще публикуват повече :)
 
За: 13 годишна директория за статии

За: 13 годишна директория за статии

Брей, в тая директория дори Google е захапал рейтинга от плъгина: site:[url]http://warminaz.com - Google Търсене[/url]
Много ми е интересно дали си правил нещо по въпроса или само си сложил плъгина и това е?
И дали това ще се запази като разбере гугъл, че сайта е вече е директория за статии :).
 
Последно редактирано:
Re: 13 годишна директория за статии

Плъгина сам прави всичко. Гугъл би трябвало да знае вече какъв сайт е това тъй като скоро май не е имало съдържание на него.... съдейки по предишен опит би трябвало да се запази рейтинга и за напред :)
 
Re: 13 годишна директория за статии

Плъгина сам прави всичко..........
Плъгина е наистина много добър, и постоянно го обновяват по последните изисквания на Г за "G Rich Snippet integration".
 
За: 13 годишна директория за статии

За: 13 годишна директория за статии

Брей тоя плъгин да взема да си го сложа. Че съвсем не ми се занимава да правя номера ръчно. Аз съм го виждал, ама като гледам ужасно много глупости има. За това не го ползвам. То хиляда настройки и глупости за едно оценяване :).
 
За: 13 годишна директория за статии

За: 13 годишна директория за статии

Брей тоя плъгин да взема да си го сложа. Че съвсем не ми се занимава да правя номера ръчно. Аз съм го виждал, ама като гледам ужасно много глупости има. За това не го ползвам. То хиляда настройки и глупости за едно оценяване :).

Кой е тоя плъгин, нещо не мога да видя в темата?
 

Горе