SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Съвет за един скрипт за обяви

wood

Senior Member
Колеги, я кажете някой има ли наблюдения за този скрипт: www.myclassifiedscript.com... Виждам че контактите са в Индия .
Питам защото преди закупих подобен скрипт за един мой сайт от някаква фирма от Индия, близо година и половина имаше ъпдейти и поддръжка и изведнъж хората спряха, че даже и домейна си закриха и сега сайта/системата е без поддръжка.
Спрял съм се сега на тези пак Индийци, ама вече парен каша духа
icon_smile.gif.pagespeed.ce.2jpBGzKN4N.gif
 
Потърси малко повече инфо за тях в Гугъл и ще се натъкнеш на някои негативни коментари в стил: "това вероятно е ученически проект, който има нужда от доста доработки", а като погледнеш и страницата за купуване на скрипта, картинката би трябвало да ти се изясни тотално. Ако обаче не смяташ да налагаш никакви корекции и демото ти се струва напълно функционално - действай :) Аз не бих го направил.
 
Потърси малко повече инфо за тях в Гугъл и ще се натъкнеш на някои негативни коментари в стил: "това вероятно е ученически проект, който има нужда от доста доработки", а като погледнеш и страницата за купуване на скрипта, картинката би трябвало да ти се изясни тотално. Ако обаче не смяташ да налагаш никакви корекции и демото ти се струва напълно функционално - действай :) Аз не бих го направил.

Благодаря,
четох и аз но май си прав. Продължавам да търся подобен скрипт...има подобни скриптове ама все на цена от 400-600$, на този етап ми е твърде много.
А търся скрипт с подобна външна визия.
 

Горе