Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bing не ме харесва :)

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Bing не ме харесва :)

А бе само при мене ли Bing не индексира никакви страници?! Странното е, че за тест добавих в техният панел за уебмастъри сайта, но въпреки това няма индексирани страници. Някой да има идея защо така?

Re: Bing не ме харесва

Според мен при bing нещата просто се случват по-бавно.

Коментар

Еми бавно бавно.. ама минаха сигурно 2 месеца чак толкова бавно малко ме съмнява, особено след като съм добавил сайтмап... явно просто нещо не му допада в сайта ми ама си нямам ни най-малко понятие какво.

Коментар

Абе "Ботове"...
        Взе да ми писва на мен.

Супер се дразня, че гледам винаги сайтовете ми да са изрядни откъм валиден хтмл, бързо да работи, каноникал и бла бла простотии, а виждам еб@ти бъговете в други сайтове, които се класират перфектно и взех да си мисля ".. що ли се занимавам"...

Коментар

При мен един от сайтовете ми се показа в Бинг търсачката след три месеца и половина, а друг сайт след 20 дена. Пък и като гледам индексираните страници на един сайт се замислям дали въобще да се занимавам с Бинг: google 17000 / yahoo 3600 / bing 12 индексирани страници.
          Просто найстина малко са сбъркани нещата при тях....то и кой ли използва Бинг

Коментар

Какво ви пука за бинг, особено за български сайт ?

Коментар

Първоначално публикувано от Kompota View Post
              Какво ви пука за бинг, особено за български сайт ?
              Ами в момента няма особено голям смисъл, но имам странното чувство, че съвсем скоро от Microsoft, ще измислят начин да го внедрят в ОС-то си и тогава незнаещите, ще ползват основно тази търсачка. А и все пак е добре да го има навсякъде сайта

Коментар

Първоначално публикувано от Virosss View Post
                Ами в момента няма особено голям смисъл, но имам странното чувство, че съвсем скоро от Microsoft, ще измислят начин да го внедрят в ОС-то си и тогава незнаещите, ще ползват основно тази търсачка.
                Интересно предположение, звучи ми съвсем смислено и реалистично, особено като се има предвид колко хора ползват IE.

Коментар

Колкото Silverlight се наложи, толкова са и шансовете на Bing.

Коментар

Първоначално публикувано от cloxy View Post
                    А бе реално имаш шанс, ама нещо маркетинг стратегиите им куцат. А относно Silverlight има добри възможностти, но чесно казано когато потърсих информация за работата му и как мога да го ползвам, не открих особено полезна информация, а както знаем, едно от най-важните неща за да се пласира един продукт сред потребителите е да е лесно достъпен, а без подробна документация и примери, май това е мисията невъзможна

Коментар

Първоначално публикувано от Virosss View Post
                      Ами в момента няма особено голям смисъл, но имам странното чувство, че съвсем скоро от Microsoft, ще измислят начин да го внедрят в ОС-то си и тогава незнаещите, ще ползват основно тази търсачка. А и все пак е добре да го има навсякъде сайта
                      Според мен Мсофт няма да се осмелят скоро да го внедрят в ОС - наскоро отнесоха сериозна глоба на европейско ниво от европейската КЗК заради IE. Мисля беше в рамките на 500 милиона евро или някъде там.
                      В случая с търсачките ще имат и много по-силен играч който да притежава с пъти по-голям ресурс за да лобира за по-големи наказания (визирам разликата между гугъл и мозила)

Коментар

Спокойно, и мен не харесва
                        Чесно да ти кажа и аз не го харесвам, така че чувствата са двустранни и връзката ни е стабилна
                        Преди време се занимавах да се регистрирам като вебмастър, да пращам сайтмап, но никакъв ефект. От сайт с хиляди страници, от които поне 400 със сигурност са 100% уникални статии, имам индексирани само около 100.
                        Но нищо, вече не му обръщам капка внимание на bing.

Коментар

Първоначално публикувано от activesrc View Post
                          Според мен Мсофт няма да се осмелят скоро да го внедрят в ОС - наскоро отнесоха сериозна глоба на европейско ниво от европейската КЗК заради IE. Мисля беше в рамките на 500 милиона евро или някъде там.
                          В случая с търсачките ще имат и много по-силен играч който да притежава с пъти по-голям ресурс за да лобира за по-големи наказания (визирам разликата между гугъл и мозила)
                          Еми те отнесоха глоба, ама нали се сещаш, че вече преди да направят нещо, ще си ошият гащите и ще добавят опция за промяна за всеки случай... ама който не разбира, едва ли ще загрее за какво иде реч, че да го смени

Коментар

прав си - щях да кажа че в ИЕ8 са интегрирали лесен начин да си настрои човек коя да му е търсачката по дефолт - ама се сетих че май сам пожелах и тръгнах да я променям след едно две търсения изумен от резултатите които получавам - тоест средния потребител едва ли ще се замисли.
                            Но пък си личи че пипат предпазливо де

Коментар

Първоначално публикувано от cloxy View Post
                              Може и да се окажеш прав, но има балкан разлика. За едното трябваше да преборят Адобе в платен пазар, а за другото да вземат дял от Гугъл в безплатен. Адобе е далеч по голяма хапка от Гугъл в маркетингово отношение. Silverlight никога не е имал шанс за живот, а на бинг макар и скептично му се обръща внимание.

Коментар

Изчакайте...
                              X