Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Руски Webmaster Tools

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Руски Webmaster Tools

В тази тема ще ви покажа някой, от руските Webmaster инструменти които аз използвам:

1)Анализ сайта, проверка тИЦ и PR, позиции в Яндекс и Google - определя много показатели на сайта като и цената на сайта в момента.

2)SEO инструменты любимият ми Webmaster Tools понеже показва бъдещия ПР на сайта, показва още обратни връзки, показва банове от Google и още много други.

3)Сколько стоит сайт? - MysiteCost.ru Определя стойността на сайта ви. Като според мен малко завишава, но е приятно )))).

За: Руски Webmaster Tools

Инструментите, оценяващи стойност винаги са ми били най-странни. Сайтът струва точно толкова, колкото е готов някой да ти плати за него. Нито цент повече, нито цент по-малко. Ако сайта ти върви няма никаква причина да го продаваш, ако не върви всеки който го купи го оценява по някакви собствени съображения, които нямат никаква връзка нито с PR, нито с посещаемост.

Коментар

Понеже никога не съм се занимавал с руснаците в тая насока, може ли някой да ми обясни какво показва тоя тИЦ и в какви рамки се движи? Благодаря предварително!

Коментар

ТИЦ е нещо подобно на ПР на google, само че е свързано с руската търсачката Яндекс. Това е авторитета на сайта, определен от неговата значимост в интернет и от линковете които другите сайтове съдържат към него. ТИЦ може да бъде от нула до 220000.

Коментар

Има един единствен авторитетен тул за рускоезичните сайтове и това е този.

Коментар

Първоначално публикувано от lipa View Post
            ТИЦ е нещо подобно на ПР на google, само че е свързано с руската търсачката Яндекс. Това е авторитета на сайта, определен от неговата значимост в интернет и от линковете които другите сайтове съдържат към него. ТИЦ може да бъде от нула до 220000.
            И от къде тази цифра и компетентност за тИЦа?
            Да не работиш в Яндекс?
            Теоритически тИЦ няма горна граница.
            И това, че максимумът не е 220000 е фактът, че в момента Яндекс има 300000 )

Не пиши за неща, които не разбираш.

Коментар

Първоначално публикувано от SeoLab View Post
              И от къде тази цифра и компетентност за тИЦа?
              Да не работиш в Яндекс?
              Теоритически тИЦ няма горна граница.
              И това, че максимумът не е 220000 е фактът, че в момента Яндекс има 300000 )

Не пиши за неща, които не разбираш.
              Говоря за сайт различен от Яндекс, разбира се. Това е максимума реално 220 000, и го е получил сайта конкуренна търсачка на Яндекс.

Коментар

Заформя се интересен спор, между ветрана на Руската школа и новобранката в Yandex За момента Драго води в резултата....

Коментар

Първоначално публикувано от s1yf0x View Post
                  Заформя се интересен спор, между ветрана на Руската школа и новобранката в Yandex За момента Драго води в резултата....
                  Спор няма
                  Просто има заблуждаваща информация от съмнителни източници.
                  Нела lipa първо да прочете, какво е тИЦ
                  Това е авторитета на сайта, определен от неговата значимост в интернет и от линковете които другите сайтове съдържат към него.
                  Това е крайно погрешно мнение
                  тИЦ = тематический индекс цитирования
                  И нека прочете, какво е вИЦ (не е анекдот )
                  До спор все още сме далече

Коментар

SEO инструменты любимият ми Webmaster Tools понеже показва бъдещия ПР на сайта, показва още обратни връзки, показва банове от Google и още много други.
                    За съжаление, не видях нещо да работи на този сайт. Проверка на бъдещ PR - чакаш 1 час и нищо. Проверка обратных ссылок - "Сервис временно недоступен."

Коментар

http://pr-cy.ru/

Коментар

Едно момче, дето е руски expat у нас ми показа един друг инструмент, евентуално мое да вуезне в тоя списък : http://seoto.me/

Иначе ползвам на хуяндекс нещата главно - вършат супер работа, особено metrika-та.

Коментар

Изчакайте...
                        X