Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Яндекс браузър - Yandex browser

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Яндекс браузър - Yandex browser

Яндекс пусна собствен браузър. Интерфейса му се базира на Chromium и в него са интегрирани почти всички налични облачни услуги на търсачката.

Яндекс браузър засега се предлага за Windows и Mac OS и може да се изтегли от тук - Скачать новый Яндекс.Браузер

Повече информация за Яндекс браузър

Компания Яндекс — Yandex — новый браузер
    Браузер Yandex / Блог компании Яндекс / Хабрахабр
    Yandex Gives Google A One-Two Punch In Russia: A New Browser And App Store For The Local Search Giant | TechCrunch

Почти по същото време Yandex обявиха и Yandex.Store - магазин за Android приложения. Видимо борбата с Google се ожесточава на всички фронтове.

Re: Яндекс браузър - Yandex browser

Страхотна новина! Chromium е браузър, който се ползва в някой от линукс дистрибуциите и съм много доволен от него. Веднага ще тествам и браузъра на Yandex. За мен най-важно е да няма "шпионски" простотии, както в Mozilla

Коментар

За: Яндекс браузър - Yandex browser

47,7 MB файл за iOS ми се вижда малко множко :-) Срещу само 28 MB за Windows ...

Коментар

хм, той почти 1: 1 с Гугъл Хром
        нали е на същото ядро

само дето няма български
        иначе е лек и е добре

Коментар

Ех, за Android все още го няма.

Коментар

Свалих го, тествах го, и го изтрих. Не предлага нищо по-добро от Хром или Мозила

Коментар

Само ще смените "шпионажа" в посока КГБ
              А Яндекс ако искат да са конкуренти на Г в мобилната ниша, не да ми правят склад за приложения, ами да вземат да направят ОС за смартфони и др.

Коментар

А някой наш бг портал няма ли да се сети да пусне (облече Chromium) свой "браузър"? Добре, че все пак yandex са избрали да облекат "Chromium"

Коментар

Тествах го - доста лек и бърз, но ненавиждам приложения, които ми инсталират още нещо без да ме питат - в случая uTorrent - така че да върви по дяволите. Освен това пак без да пита изцеди всички данни от Операта. Не съм сигурен дали и паролите не ми докопа. Да си го ползват руснаците и да си се шпионират помежду си.

Коментар

А нещо за Linux/BSD?

Коментар

направеха вече милион сваляния Photos by Яндекс | Facebook

Wessly, само за Win и MacOS.

Коментар

Изчакайте...
                      X