SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Блогове за гостблогване - списък

TaLoV

New member
Предлагам в тази тема всеки да постне своя блго, в който приема гост блогване, за да не се пускат постоянно различни теми, в които се търсят. Лично ще се постарая да направя списък след като се посъберат малко.
 
За: Блогове за гостблогване - списък

За: Блогове за гостблогване - списък

TechStationBG.com - малко съм го поизоставил в последно време, но до седмица пак го мятам. Тематиката е технологични неща, гейминг джаджи, игри и подобните. Приемам само тематични и качествени статии като си запазвам правото да отказвам публикуване на материали. Всички заявки ги преглеждам лично :) Наказания - за 3+ години досега са му перкани само категориите и таговете - за дублирано съдържание... като и това вече съм го оправил.
 
За: Блогове за гостблогване - списък

За: Блогове за гостблогване - списък

Изисквания минимум 300 думи с до 2 линка и минимум 80% уникалност на статията.

1001диети.eu -> Здравна тематика, диети, здравословно хранене и тренировки

Ако има желаещи да ми пишат на ЛС :)
Поздрави
 
За: Блогове за гостблогване - списък

За: Блогове за гостблогване - списък

Имам около трийсетина сайта на различна тематика, в които предлагам гост блогинг, голяма част от тях са с PR4-PR5. Около 40% са на английски, останалите - на български. Ако има някой интерес - пишете на ЛС.

Темите са основно:
Бизнес и предприемачество
Благотворителност и социални дейности
Детски и бебешки стоки
Здраве, здравословен начин на живот
Интернет технологии и бизнес
Красота и стил
Маркетинг, SEO оптимизация
Най-добрите услуги и ресурси онлайн
Пътувания, полети, настаняване
Софтуер за управление на бизнеса
Строителство и интериор
Технологии, смартфони, компютри
Транспорт
Туризъм, пътувания, природни забележителности
Финанси, застраховане и инвестиране
 
За: Блогове за гостблогване - списък

За: Блогове за гостблогване - списък

Може ли да дадеш урл-и към тези, които са на български :)
 
За: Блогове за гостблогване - списък

За: Блогове за гостблогване - списък

Мога да ви предложа блога си mybloroll.eu в момента има около 8 гостуващи автора, които активно си постват материалите. Условията за Гост блогъри можете да видите тук. В момента е с PR2, доколкото може да се вярва на уеб инструментите, които предвиждат реално в момента колко е и колко ще бъде при следващия ъпдейт, би трябвало да е около 4 (за сега).
 
За: Блогове за гостблогване - списък

За: Блогове за гостблогване - списък

ПР 2 Блог/Директория за статии Tunko.info Приема се само ИТ тематика и мобилни тел и устройства. :) Процедурата е лесна давате ми статия с 1 линк в нея и готово. Всичко го има в секция правила. Не е обикновена д за статии със статии за биберони, самолетни билети и хамали ;)
 
За: Блогове за гостблогване - списък

За: Блогове за гостблогване - списък

Ето и от мен едно предложение тук
 
За: Блогове за гостблогване - списък

За: Блогове за гостблогване - списък

Не може да се вярва значи, защото в момента е с ПР1 .
Мога да ви предложа блога си mybloroll.eu в момента има около 8 гостуващи автора, които активно си постват материалите. Условията за Гост блогъри можете да видите тук. В момента е с PR2, доколкото може да се вярва на уеб инструментите, които предвиждат реално в момента колко е и колко ще бъде при следващия ъпдейт, би трябвало да е около 4 (за сега).
 
Re: Блогове за гостблогване - списък

Пич, имам чувството, че ровиш в някакви стари теми и пишеш само за кусурите. Ако нямаш какво полезно да добавиш към темата, по-добре не пиши!
 
За: Блогове за гостблогване - списък

За: Блогове за гостблогване - списък

Няма ли още хора, които да споделят своите блогове тук? :)
 
Re: Блогове за гостблогване - списък

Доста трудно май се получава номера с намирането на блогове за гостблогване. Аз имам няколко, но са доста, за да ги изреждам, а и не знам дали ще са от полза на някого /когато успея да намеря време се занимавам с тях, но има какво да се желае/. При проявен интерес пишете ми на ЛС ще ги показвам :) На български са, а темите са разнообразни - работа, бижута, курортни градове, бизнес и други.
 
Re: Блогове за гостблогване - списък

Е чак да е трудно намирането, има си доста вече зависи на какви теми се търсят, примерно в моя ги ограничавам малко, че не стои добре да има всякакви публикации за кой какво продава, от бойлери, през климатици до обувки и часовници...
 
За: Блогове за гостблогване - списък

За: Блогове за гостблогване - списък

Предлагам гостблогване в сайта ми - bittsmart.eu. Тематиката е застраховане, финанси, социално осигуряване, технологии, реклама, маркетинг и web 2.0
 
Последно редактирано от модератор:

Горе