SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нова директория за статии

vDimitrov

New member
Здравейте,

Представям ви една нова директория за статии, от където можете да вземате линкове - http://google-bulgaria.com/ . Правилата не са толкова строги като при други директории, което е разбираемо. Приемам критики - както от към оформление, така и от чисто експертна SEO гледна точка. Ако някоя категория липсва - казвайте да я добавям :) Приятно използване
 
Последно редактирано:
vDimitrov, съветвам те да почнеш да четеш какво е WIPO за да знаеш какво ще се случи с домейна ти :) Дано не попаднеш в полезрението на google web spam team-а с този домейн.
 
Хм, поразчетох се за какво става въпрос, но не мисля, че този домейн може да пострада в смисъла на интелектуалната собственост, ако не бъде използван в ущърб на Google. Никъде няма и намек, че този сайт по някакъв начин представлява компанията или че има претенции към нея, дори не сме в една ниша, нито пък правя бизнес с този домейн, за да кажеш, че въртя пари благодарение на имиджа на Google. Би било смешно гигант като Google да започне да се съди с някаква българска директория за статии, защото някой е регистрирал свободен домейн с име google + нещо си :d
 
Хм, поразчетох се за какво става въпрос, но не мисля, че този домейн може да пострада в смисъла на интелектуалната собственост, ако не бъде използван в ущърб на Google. Никъде няма и намек, че този сайт по някакъв начин представлява компанията или че има претенции към нея, дори не сме в една ниша, нито пък правя бизнес с този домейн, за да кажеш, че въртя пари благодарение на имиджа на Google. Би било смешно гигант като Google да започне да се съди с някаква българска директория за статии, защото някой е регистрирал свободен домейн с име google + нещо си :d
Смело решение си взел с този домейн, Аз съм за, те от Гугал ако им е трябвал да са го регистрирали, да са му платили цената и да са си го държали. Като се казва, които първи се е събудил, той ще обуе чехлите)) . Големите корпорации взеха да се изживяват, малко като властелина на пръстените, винаги те са прави и вечно се съдят с някой все едно азбуката им е бащиния и само те имат право да използват определени думички.
 

Горе