SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с позициите в Google.

venga

New member
Здравейте,
имам много странен проблем, поддържам уебсайт, който постоянно се ъпдейтва разширява и прочие, обаче постоянно губи позиции, веднъж излезе на 1-ва страница и от там какво стана незнам, с цели 2 страници назад, посе се закачи на 3-та страница за няколко месеца като слизаше до 2-ра и после пак се връщаше на 3-та.
Сега от няколко дни падна на 6-та страница.

Интересното е, че постоянно се подобрява сайта, а има сайтове, които са доста зле а излизат с много позиции пред него...
 
Чей да забършем прахоляка от кристалното кълбо и посе че ти каем :D
 
Има ли начин да проверя дали някой от конкуренцията не се грижи да получава сайтa лош рейтинг?
 
Последно редактирано:
Здравейте,
Интересното е, че постоянно се подобрява сайта, а има сайтове, които са доста зле а излизат с много позиции пред него...

да и на мен ми е много интересно това , сайтове който са много зле за много напред от нормалните сайтове, иначе за брандовете е ясно те са си на предна позиция, но има такива сайтове който ако кажем че са зле е малко но са на челни места
 
При мене излиза 32-33 място
за търсене извън твоя район-пак не е добре
за твоя район обаче също излиза там-което не е добре
как мислиш дали толкова много линкове от пухчето не са причината
не само това разбира се би могло да е
 
Последно редактирано:
Аз също си мислех за многото линкове ама то линка съм го сложил просто ей така не е с цел оптимизация. Линка е сложен в в последствие. Ама днес тамън си мислех дали да не го махна от там. Той линка дори е с No follow.
 
<li class="item-247"><a href="luxplastdotkom" target="_blank" >Красивият свят на прозорците</a></li>
не виждам да пише но фолоу
и AHREFS брои ду фолоу линкове
най вероятно гугъла се е зарадвал
 
Разгледах сайта Ви. Препоръки:
1. Не е добре, че съдържанието ви започва с много връзки, а текста пада толкова надолу.
2. В og:image обикновено се поставя една картинка, която социалките да ползват. Защо толкова много?
3. Супер е, че BentoArt са ви направили дизайна, но не е ли по-добре да създадете една страница на вашия сайт, в коята да направите ревю на услугата и да поставите външна връзка при желание, вместо на всяка страница да имате изходящ dofollow линк?

Едит: Какъв е този rel="INDEX,FOLLOW" на връзката към БентоАрт?
 

Горе