SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

въпрос за грешка 404

simpleme

New member
привет! казуса ми е следният - от онлайн магазин става грешка и са били изтрити таговете към продуктите. съответно гугъл връща грешка 404, защото е била допусната друга грешка да бъдат настроени таговете да се индексират от гугъл. Какво е правилно да се направи в случая за да се разреши проблеми най--оптимално?
Създаване на същите тагове има ли смисъл , при положение, че трябва да са забранени за индекс от търсачките?
Надявам се на съдействие защото грам не съм сигурна какво да се прави. Благодаря предварително на всеки отделил ми време за помощ! :)
 
Няма нужда нищо да се прави. Щом е трябвало нещо да се изтрие, правилният статус е 404. Няма проблем от натрупването на такива грешки. Стига да не са прекалено много, примерно да изчезне 70% от сайта изведнъж.
 

Горе