SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как да започна да уча SEO?

Stefany

New member
Привет,

Имам един исторически сайт където публикувам свои есета. Значи искам да го популяризирам примерно в гуугъл ако някой напише "Битката при Аустерлиц" да излиза моя сайт поне на първа страница. Така, мен ми е ясно че това няма как да стане за два дена и от два прочетени урока, за това питам ако може да ми кажете как да почна да уча SEO? При учене на предмети препочитам да чета книги от колкото видеа или статии, но вие знаете повече, така че препоръчвайте смело.

Да отбележа че не искам да ви ставам конкурент, колеги, няма да предлагам SEO услуги на клиенти защото не ме влече, просто го искам да си популяризирам този мой си сайт и по нататък като ми е готов историческия форум. Просто това ми е нещо като мечта, да си имам блог и форум които се посещават :)

Благодаря предварително!
 
Според мен ръководството на Google за начинаещи е много подходящо като за начало: http://static.googleusercontent.com.../search-engine-optimization-starter-guide.pdf

Има го и на български, но е по-стара версия на документа.

Като оправиш техническите неща, следва най-голямото правило и то е, че трябва да отговаряш най-добре на въпросите на потребителите. Ако напишеш най-добрата, интересна и пълна статия на тема "Битката при Аустерлиц", ти ще си номер едно при това търсене.
 
Според мен ръководството на Google за начинаещи е много подходящо като за начало: http://static.googleusercontent.com.../search-engine-optimization-starter-guide.pdf

Има го и на български, но е по-стара версия на документа.

Като оправиш техническите неща, следва най-голямото правило и то е, че трябва да отговаряш най-добре на въпросите на потребителите. Ако напишеш най-добрата, интересна и пълна статия на тема "Битката при Аустерлиц", ти ще си номер едно при това търсене.

Благодаря, колега!
 

Горе