SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

videnov пак почнаха с черното сео

web.seo

web design seo
videnov.com пак почнаха с черното сео. И то яко. Вижте сорса на заглавната страница - скрит текст в огромни размери. Аз поне досега толкова не съм виждал :)

Заинтересованите знаят какво да правят.
 
Re: videnov пак почнаха с черното сео

Уау, има над 5000 думи в H1 таг. Той Google да не пасе трева :D. А и защо изобщо си рискуват сайт, който е PR6, безсмислено е според мен. Толкова ли не могат да сложат няколко релевантни статии под футъра, като нормалните хора :D
 
Последно редактирано:
Re: videnov пак почнаха с черното сео

хахаха, това да не е фирмената кореспонденция там :D

и на всичкото отгоре h1 не е затворен след текста
 
Re: videnov пак почнаха с черното сео

хахаха, това да не е фирмената кореспонденция там :D

и на всичкото отгоре h1 не е затворен след текста

е затворен е, как да не е затворен?!
 
Re: videnov пак почнаха с черното сео

те са с този текст поне от нова година, но няма никакво наказание... дори от есента са така, когато изкочиха по много още ключови думи
 
Re: videnov пак почнаха с черното сео

те са с този текст поне от нова година, но няма никакво наказание... дори от есента са така, когато изкочиха по много още ключови думи


Не може да няма никакво наказание ако няколко човека изпратят репорт за hidden text. Друг е въпроса дали знаете откъде се изпращат.

Ей го френда ми Маттт :) какво казва по въпроса:
Sign in to Google’s webmaster console and use the authenticated spam report form, then include the word “hidden text” in the text area of the spam report. If you use the authenticated form, you’ll need to sign in with a Google Account, but your report will carry more weight.
 
Re: videnov пак почнаха с черното сео

Не може да няма никакво наказание ако няколко човека изпратят репорт за hidden text. Друг е въпроса дали знаете откъде се изпращат.

Ей го френда ми Маттт :) какво казва по въпроса:

Няма наказание :) Те ползват и линкове от хакнати сайтове, но уви стои си Но 1 от година поне. Знам и че е докладван.
 
Re: videnov пак почнаха с черното сео

Кючовата дума е от колко хора е докладван. Ти лично пуснал ли си поне 4-5, знаеш ли че със сигурност толкова са пуснати по правилния начин?
 
Последно редактирано:
Re: videnov пак почнаха с черното сео

Айде всички топачи в действие. :D
 
Re: videnov пак почнаха с черното сео

Марто, пак аз трябва да ги уча :D
От 5 различни IP-та и от 5 различни google account-а пускаш пет репорта до всичките ти конкуренти и ставаш номер 1 :D

Забравих: Един съвет: Трябва да е основателно топенето, защото иначе ще ти замине акаунта, така че ако са ви просто конкуренти, а не истински "лоши чичковци" не го правете или поне не от вашия акаунт.
 
Последно редактирано:
Re: videnov пак почнаха с черното сео

Е сега, те виденов като се засилят и в нишата с "офис мебели" и ти ще се включиш. Инак аз преди да разбера за тези форуми и изобщо за нещото наречено SEO съм ги репортвал, но не явно на правилното място, защото не знаех за специалните им изисквания :) ползвах им само резултатите тогава.
 
Re: videnov пак почнаха с черното сео

Марто, пак аз трябва да ги уча :D
От 5 различни IP-та и от 5 различни google account-а пускаш пет репорта до всичките ти конкуренти и ставаш номер 1 :D

Забравих: Един съвет: Трябва да е основателно топенето, защото иначе ще ти замине акаунта, така че ако са ви просто конкуренти, а не истински "лоши чичковци" не го правете или поне не от вашия акаунт.

Хоп, това си го записах! :D
 
Re: videnov пак почнаха с черното сео

Марто, пак аз трябва да ги уча :D
От 5 различни IP-та и от 5 различни google account-а пускаш пет репорта до всичките ти конкуренти и ставаш номер 1 :D

Забравих: Един съвет: Трябва да е основателно топенето, защото иначе ще ти замине акаунта, така че ако са ви просто конкуренти, а не истински "лоши чичковци" не го правете или поне не от вашия акаунт.

Хоп, това си го записах! :D
 
Re: videnov пак почнаха с черното сео

Е сега, те виденов като се засилят и в нишата с "офис мебели" и ти ще се включиш.
Нямам никакви интереси в нишата "офис мебели".

toniintro, в графата seo афоризми ли ще влезе? :)
 
Re: videnov пак почнаха с черното сео

ами има сайт на трета позиция с линкове към теб, ако нямаш интереси "там", кой ги е сложил? :)
 

Горе