Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Частните блог мрежи и exact match домейните все още доминират в Google.

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Частните блог мрежи и exact match домейните все още доминират в Google.

Подкрепям "Бялото" SEO, въпреки че съм правил много черни експерименти. Гугъл направиха на 1000 промени по алгоритмите си но exact match домейните и частните блог мрежи продължават да доминират. Дори мулти-милиони брандове купуват линкове.

Пълната статия : http://vope.net/emds-private-blog-networks-dominate-google/
    Последна редакция от Butch; 08-09-2014, 07:42 PM. Reason: SEO,

Коментар

Статията е интересна! Но ако Гугъл удари съответната блог мрежа, сайта отива на кино.

Коментар

Ще мине време преди това да се случи и печалбите му да надвишат вложенията многократно

Коментар

Всичките ми сателитки са exact match - класират се като чудовища, изпреварват конкурентите. За смъртта им поне у нас не може и дума да става. Поне това сочи опитът ми.

Коментар

Първоначално публикувано от pamir View Post
            Статията е интересна! Но ако Гугъл удари съответната блог мрежа, сайта отива на кино.

Абсолютно само, че при възвръщаемост 1: 30 много хора не ги притеснява този факт.

Коментар

Те за тава като Матю Къцин ( ако зееме се завърне и пак да talk shit on video ) се обеснява си го слагайте на кура

Коментар

Изчакайте...
              X