SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Не мога да класирам сайта си!

tofo

New member
Здравейте от мен. Имам проблем със класирането на ключовите думи на моя сайт. Проблема е че преди време думите бяха класирани а сеге не са. Какво може да е причината според вас. Дайте ми съвет каде да регистрарам сайта си за да успея да класирам думите. Ще съм благодарен на всеки който може да ми помогне!
 
Re: Не мога да класирам сайта си!

От опит мога да ти кажа, че SEO-то не е за всеки...
Ако държиш на сайта си и искаш да изкараш пари от него или да служи на бизнеса ти (което в общия смисъл е едно и също...) то виж тук, тук или тук...
 
За: Не мога да класирам сайта си!

За: Не мога да класирам сайта си!

Може ли сайт на лични?

Придружено със следната информация:
1. ключови думи
2. история на позициите
3. други, уточнени на лични.
 
За: Не мога да класирам сайта си!

За: Не мога да класирам сайта си!

Здравейте от мен. Имам проблем със класирането на ключовите думи на моя сайт. Проблема е че преди време думите бяха класирани а сеге не са. Какво може да е причината според вас. Дайте ми съвет каде да регистрарам сайта си за да успея да класирам думите. Ще съм благодарен на всеки който може да ми помогне!

Здравей. По този начин зададен въпроса дори и Мат Кътс не може да го отговори :). Нито знаем сайта, нито знаем думите, нито знаем посещенията преди и след, нито знаем датата на проблема и така нататък. Общо взето знаем че има проблем и това е (което дори не е сигурно, защото може грешно да е наблюдавано класирането).
 
За: Не мога да класирам сайта си!

За: Не мога да класирам сайта си!

блиндирани врати 13
врати за мазета 10
метални врати 14
метални решетки 13
пощенски кутии за входове 8
решетки n/a
врати 7
Ето думите и съответните позиции. Ето и сайта Блиндиранивратибг.com
Съжалявам ако съм задал неправилно въпроса :)
 
За: Не мога да класирам сайта си!

За: Не мога да класирам сайта си!

Можеш ли да кажеш дата, на която си забелязъл промяната в класирането. Ако неможеш да кажеш точна дата, то поне ориентировъчна. Питам за датата, за да видим дали не е минал последния пингвин тогава.
 
За: Не мога да класирам сайта си!

За: Не мога да класирам сайта си!

Доста е вероятно да те е затиснал един пингвин. Като гледам не е да няма линкове с точен анкор: Open Site Explorer
Между другото, интересен футър са добавили от уеб дизайн фирмата. И под интересен имам предвид супер манипулативен и рискован за твоя и техния сайт.
Все още не си казал датата, на която е възникнал проблема.
 
За: Не мога да класирам сайта си!

За: Не мога да класирам сайта си!

Не мога да кажа точната дата но преди около 2 седмици до 20 дена
 
За: Не мога да класирам сайта си!

За: Не мога да класирам сайта си!

Ами имало е 2 ъпдейта на 11-ти, а пингвина е бил малко по-назад. Но то вече така се омешаха нещата, че не се знае точно дали и пингвина не е влязъл в алгоритъма като цяло (вместо да е по дати).
Общо взето според мен започни с това да оправиш беклинковете, топ анкорите ти да са урл адрес, марка, домейн име и т.н., а не както сега. И също ако имаш дублирано съдържание, премахни го (или ако някой ти е копирал от теб, накрай ги да го махнат за всеки случай). Също провери за технически проблеми по сайта.
Понякога изобщо не е лесно да познаеш от къде идва проблема. Просто трябва да подобриш всичко.
 
Re: Не мога да класирам сайта си!

Последните двайсетина дни не спряха със спам по форумите в нишата. И то най вече с безполезни отговори и теми. Със сигурност ги е хванал някой филтър.
 
За: Не мога да класирам сайта си!

За: Не мога да класирам сайта си!

Като гледам имате няколко сайта с различни емд домейни но свързани с една фирма - едни на латиница, други на кирилица - дизайна е почти един и същ.
Като нищо може да се е получило и оплакване от конкуренцията или гугъл сам да ви е надушил спам техниката.
 
За: Не мога да класирам сайта си!

Доста е вероятно да те е затиснал един пингвин. Като гледам не е да няма линкове с точен анкор: Open Site Explorer
Между другото, интересен футър са добавили от уеб дизайн фирмата. И под интересен имам предвид супер манипулативен и рискован за твоя и техния сайт.
Все още не си казал датата, на която е възникнал проблема.

Футара е супер як :D
 
Последно редактирано:

Горе