SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Спад в гугъл

oldben

New member
Здравейте. Преди около година сайта ми се позиционираше на първа страница в гугъл. След октомври 2013 направо изчезна.
Не съм професионалист по темата, но искам да помоля за съвет какво да правя. Имах идея направо да отворя нов домейн със старото съдържание, но не знам какъв ще е ефекта.
Сайта е dentalimplants-bg . com ключовите думи, по които се позиционираше са импланти, зъбни импланти.
Бихте ли ми дали обяснение, как така загуби всички позиции. В wmt няма обявено наказание.

Благодаря предварително и весело посрещане на новата 2014 :)
 
А освен промяната на някои текстове и добавяне на нови, ще има ли ефект и от линк билдинг?
 
Здравей, извинявай за забавянето. Това е нашия сайт - seo-register.com.

Aко искаш разгледай дали те устройват ценово нашите предложения и ми пиши тук или на office@seo-register.com. Даваме 100% гаранция за постигане на резултатите :)
 
Последно редактирано от модератор:

Горе