Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ръчно наказание за контент, не го махат след изтриване!?

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Ръчно наказание за контент, не го махат след изтриване!?

Здравейте.

Имам стар сайт наказан за съдържанието в него и след като изтрих целия сайт и подадох за преразглеждане, ми писаха че пак не го харесват и си пише същото наказание.
    Как може все още да ми говорят за съдържание, като всички страници връщат 404 освен началната, където има само една празна страница със съобщение, че сайта е изтрит.

Наказанието е:
    Thin content with little or no added value
    This site appears to contain a significant percentage of low-quality or shallow pages which do not provide users with much added value (such as thin affiliate pages, cookie-cutter sites, doorway pages, automatically generated content, or copied content).

Възможно ли е примерно да не им харесват беклинковете, но да не са ми го казали защото ги мързи?

Поздрави.
    Последна редакция от scoobydoo; 13-06-2014, 11:35 AM.

Според мен
    Първоначално публикувано от scoobydoo View Post
    където има само една празна страница със съобщение, че сайта е изтрит.
    ==
    Първоначално публикувано от scoobydoo View Post
    Thin content with little or no added value
    е true

Коментар

Еммм, как да го направя, началната и на нея ли да няма нищо? Да връща някакъв код различен ок 200 ОК ли?

Коментар

По-скоро първо бих го напълнил с нещо качествено, дори да е една или няколко странички преди поредно преразглеждане. Не се подвеждай от буквалния словоред и словоизлияние в съобщението им: според мен, по-скоро имат точно това предвид - че е празен сайта и не носи никаква качествена стойност и преживяване за който и да е потребител, и имайки предвид че вече е бил slain нямат и мотивация да го извадят оттам.
        Каквата и да е техническа факирия в момента едва ли съотвества на идеята им за съдържаниyeah...

Коментар

И аз все повече това си мисля. Сега сайт трябва да им правя пък...
          Добре, мерси.

Коментар

Някъде Мат или друго величие беше говорило по това тема. Точно така се получава - въпреки премахването на некачественото съдържание, наказанието си стои.

Решението беше да го напълниш с качествено и чак тогава да се пуска преразглеждане.

Коментар

• Guest's Avatar
              Guest commented
              Editing a comment
              Матю Къцин

Аха, добре. Ще знам вече.

Коментар

Изчакайте...
            X