Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свързване на авторство в Google Plus (Видео)

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Свързване на авторство в Google Plus (Видео)

Реших да направя едно видео, обясняващо простичко как се свързва авторство в Google+

Здравей! Аз съм собственик на itzonebg.net,но все още снимката не ми се показва в Google търсенията. Незнам защо. Ще се радвам на помощ!

Коментар

Защото сайта ти е под всякаква критика, пълен с нискокачествено и копирано съдържание. Автор ще стнаеш когато започнеш да го създаваш това съдържание.

Коментар

Първоначално публикувано от s1yf0x View Post
        Защото сайта ти е под всякаква критика, пълен с нискокачествено и копирано съдържание. Автор ще стнаеш когато започнеш да го създаваш това съдържание.
        Къде си видял копирано съдържание? Докажи ми, че съм копирал нещо. Нямаш право да критикуваш, без да имаш доказателства.

Коментар

Като понаучиш още малко за уеб и интернет ще си намериш и сам доказателствата До тогава, не подскачай на съдията да не видиш червен картон. Нали си вратарче в училище, знаеш какво означава.

Коментар

• Guest's Avatar
            Guest commented
            Editing a comment
            В ранните си интернет дни много се шашках кат ма нахранят тъй, но после осъзнах, че това е естествения отбор и начина за установяване в средата

Не е това идеята но няма смисъл да обяснявам.

Коментар

И хоп, Матю Къцин го прееба вече

Коментар

Авторството си работи и има бъдеще. Това, че са махнали снимката е положителна развръзка, за която ще направя видео при първа възможност

Коментар

Изчакайте...
              X