SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся малък CMS за линкове

nikkola

Member
Искам да си публикувам линкове на страница директно от браузера и се чудех дали няма готова история. Като посетя някой сайт, директно от браузера да си публикувам линка на моя страница. Първоначално си мислех да направя просто един туитър акаунт и да пусна стриима на страницата. Искам да има възможност всеки линк да може да се коментира и второ, не е задължително, да се появява знаменце с езика например на английски/български? Туитър не ми харесва, защото старите линкове потъват и са реално недостъпни за дълъг период от време.
 
Трябва да кажеш каква ти е точно целта на всичко това?

Като готови системи има много, които можеш да използваш. Примерно Sharetronix, identi.ca (или там както вече се казва), Pligg...

Но аз лично бих си направил една страница в Google+ в която да споделям чрез +1 разширението за съответния браузър. Така ми звучи най-лесно и с най-голяма видимост.
 
Трябва да кажеш каква ти е точно целта на всичко това?

Като готови системи има много, които можеш да използваш. Примерно Sharetronix, identi.ca (или там както вече се казва), Pligg...

Но аз лично бих си направил една страница в Google+ в която да споделям чрез +1 разширението за съответния браузър. Така ми звучи най-лесно и с най-голяма видимост.

Грубо казано, целта ми е да събирам линкове на определена тематика на едно място. Google+ върши работа, но там не може да се коментира линка без човек да е регистриран или се бъркам?
 
Pligg е нещото, което става, Sharetronix-а е по-скоро корпоративно насочен и никак не е фокусиран върху колекции от линкове и тяхното дискутиране.
 

Горе