Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Основни неща при избора на система за вашият онлайн магазин?

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Основни неща при избора на система за вашият онлайн магазин?

Кои са основните неща, които гледате при избора на система за онлайн магазин? Кои са най-важните и по-малко важните неща, които търсите при системите от този род?

По този начин можем да помогнем на осналите, които се колебаят какво да гледат при избора на система за магазините им.

При избора на CMS за каквото и да било, първо гледам дали спазва MVC концепциите за логическо разделение на кода. Ако това е спазено, оттам нататък всички промени и разширения не са проблем.

Откъм SEO гледам да прави адресите с логическа и йерархична структура.

Коментар

Здрасти, теоретично не мога да кажа, практически мога да кажа че Wordpress с някакъв плъгин не е добре, не става, а OpenCart е добре като цяло от безплатните.

Коментар

Първоначално публикувано от pamir View Post
        Здрасти, теоретично не мога да кажа, практически мога да кажа че Wordpress с някакъв плъгин не е добре, не става, а OpenCart е добре като цяло от безплатните.

Аз също съм против WP за магазин, много добра система е, но не и за магазини... Аз лично предпочитам prestashop, но ми е интересно вие какво гледате при избора на система за магазин.

Коментар

Prestashop е с отвратителен код. Обратното на всички добри практики и MVC.

WordPress е още по-отвратителна система като цяло. А да се прави магазин върху нея е сред най-големите извращения, които съм виждал. Сравнимо е само с правенето на сайтове под Word

Коментар

Първоначално публикувано от cloxy View Post
            Prestashop е с отвратителен код. Обратното на всички добри практики и MVC.

WordPress е още по-отвратителна система като цяло. А да се прави магазин върху нея е сред най-големите извращения, които съм виждал. Сравнимо е само с правенето на сайтове под Word
            Много хора не гледат кода, а ги интересува функциалноста.

Коментар

Като цяло PrestaShop за повечето хора е трудна. Не е толкова френдли като останалите CMS. Но когато и свикнеш разбираш, че е можеш да извлечеш много неща от нея.
              Не и харесвам само това, че когато ми потрябва плъгин трябва да си го купя, защото няма почти никакви безплатни.
              А платените плъгини почват от 100лв и нагоре.
              Онзи ден ми се наложи да купя търсачка с малко повече възможности и оставих 480лв.
              Единствено това е което не и харесвам на PrestaShop. Всичко други е ок според мен

Коментар

Изчакайте...
              X