SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

BoykoBorissov.bg под Друпал

westside

New member
И продължавате да подценявате Drupal? Защо ??? Да да да гласувете ви чувам... :) Но наистина Друпал си е класа над всички или, време е да се корегирате представите за него. www.boykoborissov.bg Drupal100% Обамата и той него ползва ;)
 
То ако това кой го ползва е индикация за качеството, нека погледнем тогава Wordpress ;) -> http://en.wordpress.com/notable-users/
Ebay, CNN, NewYork Times, Sony, Samsuпg и т.н.
Иначе сигурен съм, че ако бат Бойко им се обади, ще си променят системата веднага ;D

(Как се спират тези емотиконки при редакция? Не мога напиша самсунг, прави ми слънце :D. Писах българско П за N)
 
@scoobi нарочно не пуснах в световен мащаб кой е заложил на Drupal да не стане грешку ...... и все пак да видиш кой ползва Drupal http://websites.usandv.com/

Пак има големи марки, съгласен съм.
 
Малко не ми допадат цветовете и шрифта ама нейсе.
Иначе Drupal е перфектната система за такива портални и информационни сайтове. Работя с него повече от 5 години, вдигнал съм над 100 сайта и смея да твърдя, че няма по-комплексна и гъвкава CMS. Пипам и Wordpress, Джумляницата я избягвам, но си имам на представа. Това което се прави на Drupal с лекота не може или е доста трудно за другите две.
 
Бат Бойко почна да ми става симпатичен, откакто тия генетически утайки последните изпълзяха от дебрите на полупроявеното си съществувателно битие, иначе му бях откровен върл враг по времето на великомагистралното му царуване. Oops, wrong forum :D

Да ве, рендва се нормално сайта, може и да е nifty super добре за пинизи, onsite and shit. И всъщност какво освен др. Борисов трябва да ни впечатли в този въпросен сайт, че да не подценяваме CMS-а ?

Тествал ли си го колко е солиден - че с Drupal съм си имал много explploit заигравки, повече от Word Depress-а ?
 

Горе