Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Програма за gif(анимирани) банери?

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Програма за gif(анимирани) банери?

Досега ползвах Easy Gif Animator,но ми трябва някоя с повечко функции.Някой може ли да ми препоръча?

За: Програма за gif(анимирани) банери?

Jasc Paint Shop Pro 9, но е платена. Тя съдържа и Animation Shop.

Коментар

Re: Програма за gif(анимирани) банери?

А някоя безплатна?

Коментар

Първоначално публикувано от stifler View Post
        Досега ползвах Easy Gif Animator,но ми трябва някоя с повечко функции.Някой може ли да ми препоръча?
        Добре си се насочил. И аз съм я ползвал. Какво й липсва или по-точно - какви функции ти трябват?
        Може би колегите, които правят банери могат да ти помогнат?

Коментар

Re: Програма за gif(анимирани) банери?

Може би ми трябва нещо с повече възможности за самата анимация.Тази програма е наистина лесна,но някои неща не са ок.Например много често скапва качеството на текста и картинките. : (

Коментар

Опитай това Bloggeristika - Новини, фотография, музика, филми и нелепици преди време я бях ползвал безплатно. ..сега незнам как стоят нещата

Коментар

Гифофе могат да се правят с много програми, зависи дали ще конжертираш видео или за по леки неща, ако е парвото може и със adobe premiere a иначе с флаш също можеш или за по кратки със фотошоп, Но имай на предвид че за банери вече не се използват флашове а вместо гиф за по голяма яснота и възможности се правят на HTML5. може да видиш тук един познат има такъв сайт и прави https://www.adsspirit.com/ Ако искаш безплатно трябва сам да се справиш както и със всичко друго в живота

Коментар

Изчакайте...
              X