Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се увеличава широчината на страницата и големината на шрифта на Wordpress сайт?

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Как се увеличава широчината на страницата и големината на шрифта на Wordpress сайт?

Здравейте искам да увелича широчината на прозореца на статийте но не намирам в кой файл трябва да променя тия пиксели.Иска ми се поради това че понякога качвам снимки с голяма резолюция а зададената широчина ме принуждава да ги смалявам до размер който не ми харесва.Също ме тормози и шрифта ,сайта ми е насочен в категория в която виждам някои читатели прекарват по час в четене аз като се опитам да си чета статиите шрифта е толкова дребен че ми се убива желанието да го дочитам предполагам така е и с други посетители.Моля за помощ къде да променя въпросните пиксели.

Търсих в CSS файла още преди да питам но никъде не видях зададена резолюция 650px която видях от моя google chrome - проверка на елемента.Скролиране с мишката за да увеличавам размера го знам но искам да задам резолюция която да е за всички еднаква и да е приятна за окото.

сайта е на адрес:
    xfakti.com
    Последна редакция от tiberii; 11-09-2014, 07:14 PM.

Във този файл: http://xfakti.com/wp-content/themes/...2c-r-fixed.css намираш това: #content {
    • margin: 0;
    • width: 660px;
    • overflow: hidden;
    }
    И си готов!

Коментар

Стана всичко както го исках .Буквите ги коригирах в base.css
      Благодаря ти от сърце!

Коментар

Изчакайте...
      X