SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

BGVPS някой ползвал ли ги е?

KOBRETI

New member
Попадна ми това случайно bgvps.net/client/cart.php

Та мисълта ми е дали някой има някакви отзиви за тях, защото цените им са доста, дори прекалено ниски в сравнение с големите доставчици...
 
За: BGVPS някой ползвал ли ги е?

За: BGVPS някой ползвал ли ги е?

Изглеждат ми съмнителни но все пак не е лошо да прежалиш едни 20лв.
 
За: BGVPS някой ползвал ли ги е?

За: BGVPS някой ползвал ли ги е?

Здравейте!
Представител съм на bgvps.net . За тези, които искат да се убедят в качествотото на предлаганата от нас услуга предоставяме безплатен тест. Просто се свържете с нас и поискайте да тествате за няколко дни. Имаме само маркови машини с висока свързаност и ъптайм от момента когато са колокирани. Дори да има индикация за проблем в хардуера на някоя машина, клиентите няма да усетят, тъй като използваме облачни решения (клъстери) за преместване на друг физически node без даун тайм. Досега всички клиенти са доволни от услугата. Нашите vps-и са изключително подходящи за гейм сървъри изискващи много рам и много процесорно време.
Успешен ден и ви очакваме за тестове и коментари!
 
Re: BGVPS някой ползвал ли ги е?

Контакт само чрез форма звучи подозрително. Според чл.4 от ЗЕТ трябва да има име на фирма, адрес, телефон, МОЛ и т.н.

Кой стои зад тази услуга?
 
За: BGVPS някой ползвал ли ги е?

За: BGVPS някой ползвал ли ги е?

Цялата информация я има на сайта, но е лошо поднесена, точно затова ще сменим и билинг системата.
 
За: BGVPS някой ползвал ли ги е?

За: BGVPS някой ползвал ли ги е?

Аз ползвам услугите на този доставчик на хостинг повече от година и съм много доволен от тях. Смених няколко преди това и засега те ми вдъхват най-много доверие, тъй като подръжката е налице и винаги откликват при възникнали проблеми, а те като цяло са изключително рядко като в повечето случаи прекъсванията не зависят от тях, а от домейн регистраторите. Цените наистина са конкуренти, но явно са все още не достатъчно познати на бг пазара. Системата им наистина все още куца като платформа и е в процес на разработка и тестове, но това предполагам съвсем скоро ще се промени в добра насока.
 
За: BGVPS някой ползвал ли ги е?

За: BGVPS някой ползвал ли ги е?

Пуснах въпрос през системата им /получих отговор/, но имаше разлики в отговора им получен по емайла и този от тикет системата им.
 
За: BGVPS някой ползвал ли ги е?

За: BGVPS някой ползвал ли ги е?

Здравей biks, какви разлики имаше в отговорите?
 

Горе