SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся код за superhosting.bg

За: Re: Търся код за superhosting.bg

За: Re: Търся код за superhosting.bg

Аз смятам да давам вече само на утвърдени потребители с репутация. Да речем с над 100 поста тук.

И си мислиш, че утвърдените потребители ще търсят кодове :D ?!?
 
За: Търся код за superhosting.bg

За: Търся код за superhosting.bg

Не бива да се сърдите на хората, след като описанието на подфорума е такова:
Форум: Хостинг и Домейни
Препоръки за подходящ хостинг и домейни. Промоции на хостинг компании. Кодове за отстъпка.
 
За: Търся код за superhosting.bg

За: Търся код за superhosting.bg

Няма сърдити..... просто констатираме.
 
За: Търся код за superhosting.bg

За: Търся код за superhosting.bg

Може ли да получа и аз един код за подновяване за 3 месеца? Планът ми е супер старт.
 
Аз пък, за да прехвърля на Суперхостинг един клиент, който си е платил на друго място за 2 години напред, ще трябва да му го платя аз, затова търся промо код. Ако някой има - благодаря предварително.
 
Колеги, до няколко дни трябва да си подновя хостинга и домейна в Суперхостинг и единственото, което имам е стандартният код за 10% отстъпка. Ако някой има подръка код за по-голяма отстъпка ще съм благодарен, тъй като следпразнично финансите ми са доста тънки, а и сайтът, за който става въпрос е некомерсиален и, съответно, не носи никакви приходи, което допълнително затруднява поддръжката.
 
Здравейте,

Честита Нова година!
Търся код за -70% за superhosting.bg
Ако разполагате с такъв и не Ви трябва, моля да го споделите.

Благодаря предварително!
 
Здравейте,
Търся промо код за -70% за superhosting.bg за подновяване на хостинг. Хостинг планът ми е Супер Старт.
Ако някой има такъв код и не му трябва, моля споделете.
Благодаря предварително.
 
Последно редактирано:

Горе