SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Node.js хостинг в България?

katsarov

New member
Здравейте, има ли хостинг в България който поддържа node.js на споделените си сървъри (superhosting предлагат при vps и cloud, което не ми върши работа) ? Надявам се хората мислят вече за в бъдещето, тъй като по статистики node.js минава LAMP отвсякъде :)
 
Всеки хостинг, като ти предложи VPS и няма как да те спре да си инсталираш каквото ти душа иска (включително и node.js).
Проблема е заради портовете, и затова не се предлага (според мен), неизгодно е заради един/двама на порт 80 веднъж отзад да е apache2, а в друг случай node.js.
Иначе не знам от къде си видял тези статистики, мен лично ме радва това :)
Все пак, един VPS на digitalocean започва от 5$ на месец, което хич не е много.
Аз лично съм много доволен от тях, правя си каквото ми душа иска, кеф ти nginx, кеф ти node.js :)
 
Във БГ хостингите имат три мръсни думи - Python, Ruby, Node.js

По принцип пишат че ги има и ги поддържат, но са някакви архаични версии сложени колкото уж да ги има.
 

Горе